Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfordultak a szerepek a modern párok megjelenésében / ábrázolásában?

Figyelt kérdés

Régen fotókon azt láttam, hogy a pár tagjai egymást szeretik vagy a nő szeretgeti a párját. Ennek ma a szöges ellentétét látom a legtöbb párfotón. A férfi ölelgeti / puszilja a csajt, ő meg nagy kegyesen tűri / próbál minél vonzóbbnak látszódni a képeken (kis pucsítás, csípő ki, comb minél előnyösebb szögből, kéjes szájtartás). Egyetlen olyan képet nem látok, ahol a (kemény macsó) srác kegyesen tűri, hogy a lány körülrajongja, ahogyan ez régen volt...


Ne értsetek félre, nem gondolom, hogy az a jó amikor a nő van kizárólag oda a pasiért, de a modern párábrázolásban kicsit sem a várt, kölcsönös szeretet látom.



2020. ápr. 18. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme annak, amit írsz, vagy csak egyszerűen azt veszed észre, amit szeretnél.

Ha bármelyik közös utazásunkról nézed meg a képeket a barátommal, legalább annyin ölelem és puszilom én őt, mint ő engem, aztán olyan is van, amin mindketten, és olyan is, amin egyikünk se.

Továbbá szerintem nincs egységes "modern párábrázolás".

22/L

2020. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen fotóm sincs, amiről te beszélsz az elmúlt 20 évből.


F

2020. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nőként én vagyok a bújósabb, szeretgetősebb.


Te meg ezt veszed észre. Mert a vonzó, pucsítós nőn akad meg a szemed, nem a szürke, szerény lányon.

2020. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy ilyen régi fotót sem láttam. Régebben (az internet elterjedése előtt) még nagyobb dolog volt a fényképezkedés, sokkal inkább beállított képek voltak, gyakori volt, hogy hivatásos fotóshoz ment a család, aki a stúdiójában fényképezte őket. Nem a valóságot tükrözik ezek a képek, mert ilyenkor mindenki felvette a legszebb ruháját és megcsináltatták az adott évi fotókat, hogy elküldjék postán a rokonoknak. A nagyszüleimről egyetlen olyan fényképet sem láttam, ahol szeretgették volna egymást, inkább erőltetetten ültek vagy álltak egymás mellett.

Ma már az instagram világában teljesen más a cél a fotózkodással. Amíg régen simán csak emlékbe csinálták a fényképeket és csak a család látta, addig ma bárki el tudja adni magát celebnek instán, ha megfelelően pózol. Ma már az egész világ számára készül egy kép, egyedül a lájkszerzés a célja. Ha a lány insta oldalára kerül ki, akkor a barátja csak "díszlet", a lány a sztár a képen. A fiú által posztolt képeken pedig pont fordítva. Ugyanez jellemző a női magazinokban szereplő párokra, ahol XY-nal, a híres szupersztárral és férjével, Tiborral csinálnak interjút. Tibor megbújik valahol a sarokban, a művésznő mögött, mert igazából nem ő a lényeg.

2020. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma már ami van, és követelmény, elvárás van, full követhetetlen, mindenki azt tesz, csinál, amit csak akar...
2020. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!