Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen modern nők?

Figyelt kérdés
Olyan nők akik nem sajnálják a 400 Ftot üdítőre. Olyan akit nem zavarja az ha többet keres a férfinél, aki belemegy abba hogy a férfi menjen gyedre. Nem zavarja ha férfi több házi munkát végezne mint ő.
2019. szept. 12. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze.Miért ne lenne?Csak ne a nőből próbáljon meg megélni.
2019. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarnának ezek?


22/L

2019. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne léteznénk. Kivéve a gyedes részt, mert nem fogok gyereket vállalni, nincs bennem anyai ösztön.
2019. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

ma 12:13


Igen, van ilyen nő, aki jobban keres, mint a férfi ezért eltüri, ha a férfi a munkája után főz, mos, takarít, vasal, füvet nyír, havat lapátol, autót javít, házat újítgatja, gyerekekre vigyáz, míg ő elmegy a fodrászhoz és a körmöshöz..

2019. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én üdítőre sajnálok 400 ft-ot, azokért a cukros borzalmakért 10 forintot se adnék.

De egyébként többet keresek a páromnál, ugyan nem akarunk gyereket, de ha lenne, simán mehetne ő is gyedre ha úgy állnánk... Házimunkánál szerintem az arányosság fontos, illetve hogy ki mit csinál szívesen, kinek akad rá ideje, ezen a téren sose foglalkoztatott, hogy melyikünk milyen nemű.

2019. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Ilyen létezik, sőt elvárás. Fordítva viszont cselédnek érzik magukat.
2019. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az üdítő nem jó példa, ilyenekre én se adnék ki egy forintot sem, de egyébként nem sajnálom a pénzt olyan dolgokra amiket simán megengedhetek. Nem szoktam fillérezgetni, hogy hát ez 20 forinttal drágább biztos nem veszem meg.

Az, hogy a nő többet keres én úgy látom, hogy csak a férfiakat zavarja. Elég gyakran beleütközök ilyenekbe, semmit nem akarunk egymástól de mégis frusztrált lesz amint megtudja, hogy milyen munkám van (ebből nyilván tud következtetni, hogy azért nem minimálbért keresek). És egyből jön a degradálás, próbálja lehúzni az eredményeimet, hogy hát nem is olyan jó az. Elképzelni nem tudom, hogy egy kapcsolatban hogyan viselkednének az ilyenek. Párom szerencsére abszolút nem ilyen, igaz mostmár ő keres valamivel többet.

Gyereket egyáltalán nem tervezünk, de a terv az, hogy ha változik a dolog akkor ő marad otthon. Ő türelmesebb, több affinitása van rá és közelebb áll hozzá a gyerek téma mint hozzám. A nagyobb gyerekekkel jól elvagyok, úgy gondolom, hogy jó anya lennék de nem szeretem a hangos zajokat, kikészítenek a babák.

Az viszont zavarna ha a párom több házimunkát végezne, nekem az az alap, hogy minden téren egyenlő energiát és munkát teszünk a kapcsolatba. Ugyan annyit dolgozunk, nem érezném korrektnek ha ő hazaérne és főzne mosna én meg tespednék a kanapén. Természetesen fordítva sem tartom ezt korrektnek.

2019. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha engem írtál volna le.

Úgy érzem jól magam, ha sokat keresek.

2019. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egyetértek a kettővel előttem szólóval, én úgy vettem észre, hogy a pasikat jobban zavarja, ha a nő többet keres náluk.

Exem se bírta feldolgozni, nem véletlenül ex.

2019. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben nem sok modernséget látok.

30 éves leszek és már akkor 1 évig apukám volt velem itthon gyed-en, anyukám visszament dolgozni.

Házimunkában a meg a megosztás híve vagyok

2019. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!