Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni ferfiak szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Az itteni ferfiak szerint ez tenyleg anyagiassag?

Figyelt kérdés
Az egyik elozo kérdésre erkezett valaszok ihlettek a kerdest. Szerintetek tenyleg anyagiassag, hogy a nonek neha jol esik egy bonbont, viragot, kisebb ajandekot kapni? Pl kulfoldi utrol egy szep par kesztyu, karkoto (nem arany, lehet egy szep asvanyos kezmuves karkoto! nem az ar a lenyeg)... szoval az ilyen gesztusok. ettol miert van egy no anyagiasnak belyegezve? szerintem teljesen normalis egy kapcsolatban meglepni egymast, en is hozok a baratomnak ajándékot, neha csak meglatok valamit amirol tudom h tetszene neki, vagy szereti... es nem varok alkalomra, hanem elviszem neki, es orulok az oromenek. o ugyanigy. az itteni valaszolok egy resze meg mar aranyasonak belyegez barkit, akinek barmilyen igenye van, nem csak setalni szeretne pl mosz a hideg esoben a randin vagy kapcsolat alatt otthon bamulni a tvt, es megtiszteltetesnek erezni, ha a mirelit pizza felet nem fizettetik ki vele.

2019. nov. 10. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
És ezeknek az embereknek a véleményére te adsz?
2019. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Ne foglalkozz azzal, amit itt firkálnak.

A férjem most jött haza külföldi konferenciáról. Semmit nem kértem, de egy ásvány ékszerszettet hozott nekem, csak mert emlékezett, hogy az egyik bizsu fülbevalómat nemrég hagytam el. Ezt olvasva majd biztos ki lesz itt következtetve hogy milyen anyagias k vagyok, mert biztos ezt kértem, vagy utaltam rá hogy mit hozzon. Holott semmi ilyesmi nem volt, én voltam a leginkább meglepődve, mert sokkal drágább az a szett amit kaptam, mint amit elhagytam. De nagyon örültem és ahogy láttam neki ez volt a fontos. Örömet szerezni nem bűn, és az sem hogy ha ehhez némi pénz is szükséges.

2019. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ezek nem "férfiak".
2019. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintük az. Kétségbeestek teljesen, hogy minden gold digger rájuk vadászik, és a 140 ezres nettójukat akarja.
2019. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%
Én a dolog "kötelező" jellegét ítéltem el, illetve hangot adnék annak is, hogy a dolog így egyoldalú, ha nincs viszonozva.
2019. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Mert itt túlsúlyban vannak a megkeseredett, lúzer, nőgyűlölő pasik.
2019. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a gesztussal nincs bajom sot szerintem szep gesztus. De kovetelozni hogy ha mar ajandek akkor legyen legalabb 10 euro nem szep
2019. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

Szépen ki lett sarkítva a dolog. A probléma NEM az volt, hogy az illető nem kap semmit, hanem az volt, hogy ő drágább cuccokat akar. Az illető pasija VITT AJÁNDÉKOKAT.

Na, amit nem tudunk a sztoriból:

- Az illetők mióta vannak együtt?

- A külföldre utazó emberkének mennyi ideje van ajándékvásárlásra?

- Az itthoni környezetben miket kap, mennyit költ rá a srác?

Ezek azért elég fontos kérdések. Ha fél éve vannak együtt és még egy kezdeti kapcsolatról van szó, ami amúgy egyikük részéről sem túl komoly, akkor érthető, hogy nem költ sokat rá az illető. Ha a srácnak fix, betáblázott a napirendje és alig van ideje, akkor érthető, hogy nem fog órákat bolyongani valami extrém ajándékért. Ha itthon költ rá a srác sokat, akkor egy vicc a nő kiakadása.


A személyes része: Nekem is volt egy ismerősöm, aki hasonlóan szeretett panaszkodni, mert az egyik barátnőjére többet költöttek. Szépen előadta, hogy milyen olcsó cuccokat kap, aztán kiderült, hogy az ajándékok feléről nem is beszélt, a másik meg többe került, mint amiket előadott. Plusz leugrottak pl. a Balatonra egy hétre, ahol mindent a férfi fizetett. Nos, kérdés az, hogy az itteni kérdést kiíró nő vajon mennyire volt őszinte és mennyivel jobban állította be magát áldozatszerepbe? Ha már egyszer ilyenért jött és nekiállt problémázni...


És igen, ha valaki drágább ajándékokat akar, az anyagias és gyerekesen követelőző. Érdemes megnézni, hogy mennyi mellébeszélő hozzászólás jött, amikor nem is arról szólnak, hogy az ajándék nem kötelező, hogy figyelmesség történt, hanem arról, hogy nem gáz drágább dolgot követelni.

Kedves ilyen válaszokat írogató lányok. A pasitokkal mikor hármasoztatok? Egy héten hányszor vállaljátok popsiba? Tudjátok, ezek ingyen vannak...


Az meg, hogy az alapján lesz valaki férfi, hogy mennyit költ ajándékra és nem támogatja az anyagias nőket... Hát, ilyeneket meg nő nem mond, csak kislány.

2019. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem az ar volt a lenyeg a lany posztjaban sem, de nem akarjatok felfogni. nekem baratom kozos kirandulaskor lemaszott egy meredek sziklafalon fotozni, es talalt 2 kovet, felhozta, hogy azok mi vagyunk:) es orultem neki. de egy ceruza london felirattal, komolyan? kb a barataimnak nem hoznek ilyet, meg munkahelyi karacsonyi huzaskor se adok ilyen kozhelyes es olcso ajandekot. nevetseges ha 30 eves embereknek ezt magyarazni kell...
2019. nov. 10. 16:34
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

#9


Nana! De az a kérdező se írta sehol, hogy neki ezek a kövek pl. bejöttek volna - neked igen, de ő nem is utalt rá. Ha ez lett volna a kérdés leírásában, akkor szerintem senkinek egy szava nem lett volna. Írta volna így ki, hogy "Miért nem hoz személyesebb dolgokat" és a kérdés leírásban is ez szerepelt volna körülírva. Akkor teljesen fair, jogos és még szép is a dolog.


De így sajnos inkább tűnt úgy, hogy "miért ilyen olcsóakat hoz" és erről az egyik idősebb rokonom ugrik be aki mindig azonnal figyeli bármilyen eseményen, hogy ki "mennyiért" vett dolgokat. És ha túl kevés akkor azt kb. fel is jegyzi jó hangos beszólás kíséretében. Kicsit sem szimpatikus.

2019. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!