Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nem lehet senkit kapni evek alatt?

Figyelt kérdés
Baratnom evek ota tarskeresozik,es mondja h hidjem el ,hogy nem lehet kapni senkit.
2019. júl. 10. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is
2019. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Na, én akkor azt mondanám.

Üljünk le a gép elé. Mutasd meg, eddig kiknek írtál, kik írtak neked. Lett-e személyes találkozás, ha nem, miért nem? Ha lett, hogyan alakult utána? Ha te nem írtál vissza, nem akartál újból találkozni, akkor miért nem?

Ezután végignézném vele a "kínálatot". Melyiknek írna, melyiktől örülne, ha kapna levelet?

Csak ezután hinném el az állítását.

Esetleg fölvetném, hogy más honlapon, más módon próbáljon szerencsét.


Nagyon sokszor el vannak szállva a társkereső emberek (férfiak is, nők is) az igényeikkel.

Nincs tökéletes férfi, nincs tökéletes nő, nem a szirupos amerikai filmekből kéne kiindulni.

2019. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg csak "arra mennek....
2019. júl. 10. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Lehet kapni, csak a minőség nem mindegy kérdező.

Általában kapható olyan, aki:

-100 km-rekre él

-a kapcsolat fogalma kimerül neki a dugásban

-1x akar dugni

-exeit pocskondiázza

-nincs meg a kölcsönös vonzalom.Ez szerintem alap lenne egy párkapcsolatnál hiába ítélik el.

-ő nem hajlandó semmit sem tenni, de tőled mindent elvár

-nem tudja mit akar, majd te tudni fogod szerinte

-ígérni ígér bőven, de a tettek azok már nem mennek

-nőről-nőre repked

-foggyáá le, mert így nem vagy elég jó nekem duma jön tőle


8 év próbálkozás alatt ezeket éltem át.2-vel összejöttem rövid időre, de minek?Jó nagy hülye voltam.

5 éve nem próbálkozom már, mert idő, energiapocsékolás, na meg idegrendszert nem kímélő tevékenység csak.Még egyedül is sokkal, de sokkal jobb, mint ilyen fazonokkal 2 percet is eszmecserélni bármiről is.Azóta sokkal nyugodtabb is vagyok.

2019. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnék a barátnőddel. A többi meg talán alakulna...

Ffi

2019. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy még nem jött olyan válasz, hogy "de igen, lehet, mert én is ott találtam, meg én is ott találtam", stb. Már nem tudom, hogy most akkor lehet-e vagy sem.


Én ugyan már csak távolról figyelem ezeket a dogokat, de végtelenül meglep, hogy ebben a mai internetes társkeresős világban, amikor egyetlen kattintásra van kismillió társra vágyó férfi meg nő, több a magányos, társtalan fiatal, mint valaha. Hát hogy a csodában van ez?

2019. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!