Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek olyan helyen élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek olyan helyen élek, ahol nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
Kisebb városban lakom, nincs kivel nagyon elmennem sehova , neten próbálkozok de nem a legjobb,
2019. jún. 4. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Most erre ideírná sok ember hogy költözz el.

Tudom hogy ez nem egyszerű de sok esetben nagyobb eséllyel találhatsz valakit.

2019. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Ez érdekes...

27 évig éltem egy kisebb városban, aztán falura költöztünk, elváltam a gyerek apjától, itt ismertem meg pàrom, igen, falun.

Köszönöm, 5 éve boldogok vagyunk.


Kommunikáció.

Te nem jársz bevásárolni, postára, ide-oda?

Az ember nem csak szórakozóhelyen találkozhat másokkal.

2019. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok aki lehetne foglalt, nincs választék nagyon.
2019. jún. 4. 16:09
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát ennyi.
2019. jún. 5. 06:55
 5/17 Csabeszmester ***** válasza:
94%
2-es válaszolónak....Nőként ne hasonlítsd össze az esélyeidet ismerkedés tekintetében. Nőként kisseb városban,faluban vagy nagyvárosban ugyanolyan jó eséllyel indulsz hisz rengeteg az egyedülálló férfi,korosztálytól függetlenül. Mindíg lessz akik ismerkedni szeretnének veled,főleg ha nyitott is vagy a közeledésükre. Én is kisvárosban lakok,max 5-6000-en lélekszámúban és itt is úgy van hogy fiatal lányok szinte nincsennek mert elköltöztek a Dunántúlra-Pestre-Debrecenbe stb. először a suli miatt aztán meg ott találtak is maguknak pasit,minek is jönnének vissza. Aki maradt az évek óta párkapcsolatban vagy ne adj isten valami mentális betegségben szenved ami miatt nem is akar senkivel ismerkedni. Tehát megértem a kérdezőt...noha nem vagyok matuzsálemi korú de nem is a huszas éveimet taposom már. Nem hogy párkapcsolat...még randizni sincs kikkel....nem hogy még válogatni az ideális jelöltek között.. :) Szóval patthelyzet a köbön.
2019. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, jól leirtad a problémát.. Ezek szerint te is ebben a helyzetben vagy.
2019. jún. 5. 14:13
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem könnyű.
2019. jún. 5. 15:33
 8/17 jonwick ***** válasza:
Az internetes ismerkedéssel szerintem meg az a baj, hogy 10-ből 8 ember még véltlenül se azt a fotót teszi közzé magáról, ahogy a valóságban kinéz. Például kirak magáról egy 20 évvel ezelőtti képet, arról a fizikai állapotról amiben szerette magát, aztán az első randin a pasi konkrétan nme ismeri meg, mert nettó hazugság volt a kép. nem azt mondom hogy fotózzuk a hurkáinkat, meg a narancsbőrt a testünkön, de alap lenne hogy ha az ember társat keres felvállalja azt ahogy kinéz és nem kozmetikáz.
2019. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Internet fiataloknal nem sokat ér..
2019. jún. 7. 13:00
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem
2019. jún. 7. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!