Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek olyan helyen élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek olyan helyen élek, ahol nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
Kisebb városban lakom, nincs kivel nagyon elmennem sehova , neten próbálkozok de nem a legjobb,
2019. jún. 4. 13:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
..
2019. jún. 17. 09:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha csak a net-re hagyatkozol, akkor ne sok jóra számíts!
2019. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tényleg a koltozes a megoldás ...

Barátnőm több éve sikertelen volt a partalalasban ( Miskolc környéki kisvárosban élünk ) elköltözött egy munkahelyi lehetőség miatt ,és egyből lett kapcsolata is 😊 azóta már házas,gyerek is úton van.

2019. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is költöztem, bár nem kapcsolatkeresés miatt, hanem munka. Nagyobb városba a munkalehetőség is több.
2019. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Költözz már el onnan a világ végéről egy nagyobb városba.
2019. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13: Én is Miskolc környéki kisvárosban élek, férfiként 32 évesen továbbra is csak keresnék párt, de nincs kit. Sajnos akik vannak (egyedülállóak és össze lehet futni velük bárhol), azok életkora fele az enyémnek, sajnos nem az én korosztályom. Valóban, a húszon-harminc évesek elköltöztek, külföldre mentek, vagy már foglaltak, családosak, stb. Iszonyat nehéz lett az ismerkedés, főleg, hogy 100%-ban férfiak között telik a munkaidő, esély nincs akár csak beszélgetni sem nőkkel.
2019. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nehéz es csak stresszelek ezen
2019. júl. 20. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!