Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Erdelyben meg Romaniaban...

Erdelyben meg Romaniaban tenyleg olyan rossz az uthalozat? Meg nem voltam ott, de a mi hazai utjainkkal inkabb senkit nem oltogatnek.

Figyelt kérdés
Egyebkent hallottam, hogy valami autopalyat epitenek Erdelyben, de egyelore ugy halad mint a 4es metro. :DD
2011. jan. 4. 23:36
 1/10 anonim válasza:
Olyan, mint a mese...hol volt, hol nem volt...
2011. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Út az különösen jó. (főút, mellette föld útak is vannak)

Még jó is mert semmi autópálya nincs, és szerintem nem is lesz mostanában

2011. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez eléggé téves infó. Én mentem már Constantába autópályán.
2011. jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A1 Magyarország Magyarország - Nagylak - Arad - Temesvár - Déva - Nagyszeben - Piteşti - Bukarest


A2 Bukarest - Konstanca


A3 Magyarország Magyarország - Bors - Nagyvárad - Zilah - Kolozsvár - Marosvásárhely - Segesvár - Brassó - Ploieşti - Bukarest

2011. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki nem járt az nem tudja,igenis jó utak vannak én erdélyi vagyok,gyergyoi,Hargita megye,többszőr járok ,Pécs,Bud.pest ,Balaton ,de ottan is vannak rossz utszakaszok mint itten Erdélyben,de a főutak nagyon jók pl:Nagyvárad,Kolozsvár,Marosvásárhely,Gyergyosztmiklos,Csikszereda,Brasso,Bukarest,Konsztanca,vagy az elöbbi válasza,stb.
2011. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most jöttem haza Hargitából, és nem lehet panasz az utakra. Télvíz idején is rendben tartottak, volt szakasz ami kifejezetten jó minőségű volt.
2011. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az uthalozat az nem rossz, viszont az utak minosege(a foutakon kivul) az mar teljesen mas dolog.
2011. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a honlapon folyamatosan frissítik az utak állapotát, itt pedig lehet kérdezni, olvasgatni:

[link]

2011. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Rossz az információd, igenis jó utak vannak Erdélyben,meg merem kockáztatni, sokszor jobb, mint nálunk!Igaz vannak földutak is, de amit már megcsináltak, az jó.Sok körforgalom van, rendőrlámpa talán csak a nagyvárosokban kevés, mert ott is körforgalom van több. 2 éve voltunk, akkor ez volt a helyzet.Ami engem zavart kicsit, hogy nagyon sok a kamion az utakon.egyébként minden rendben, utak, biztonság,ellátás jó.
2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hová akarsz menni...fő útvonalak tényleg jók, de a mellékutak állapota katasztrófális. októberben kocsival voltunk kinn egy hétig, előtte másfél hónappal volt a kocsi rendbe téve műszakira, mire hazaértünk, megint mehetett vissza a kocsi javításra, mert több alkatrész is tönkre ment a rossz utakon. (részleteket nem tudok írni, mert nem értek a kocsikhoz)
2011. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!