Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, ha netes társkeresőn nem találok senkit sem?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve próbálkozom több társkeresőn is, sok oldalra elő is fizettem, de semmi sem jött össze. Itt ezen az oldalon is sok lánnyal irogattam már, de találkozás itt sem jött össze, de társkeresőn meg alig volt olyan lány akivel hosszabb ideig irogattam. Mintha egy lány sem keresne barátot. Élőben nem nagyon van lehetőségem ismerkedni.

Neten van esély párt találni?


Nagyon szeretnék már valakit igazán szeretni, mert sajnos eddig ebben nem nagyon volt még részem, és már 22 éves vagyok.


2019. máj. 31. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Az alapgond az, hogy nincs önbizalmad. Ha lenne, akkor eleve nem is lenne szükséged társkeresőre, mert élőben is találnál magadnak valamilyen csajt.
2019. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebből elég nehéz megmondani mi lehet a baj. Attól is függ, mivel indítod a beszélgetést, mikről tudsz beszélni, milyen stílusban. Ha végigfutottátok a szokásos ismerkedős köröket utána tudsz e témát bedobni, beszélgetni bármiről, hogy nézel ki stb stb. Ha gondolod írj üzit, bővebben kifejtve mi lehet a baj, mik miatt maradtak abba a beszélgetések, hátha tudok segíteni. :)

21L

2019. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Csóró vagy, ezt egyből kiszagolják a nőstények.
2019. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. A társkeresők keveseknek jönnek be

2. valószínűleg látszik, hogy görcsösen kapcsolatot keresel és az ijesztő tud lenni.


Élőben miért nincs lehetőséged?

Az itteni ismerkedésnek szerintem semmi értelme, mindenki azt mond amit akar, képcserénél meg akkor is nagyot lehet koppanni ha nem hazudik az illető. Egy két alkalommal ismerkedtem itt és fórumon is, általában a külsőnél bebukott a dolog. Nem voltak taszítóak, de egyáltalán nem úgy mutattak mint amit elképzeltem.

2019. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy annyira naiv vagy, hogy ezt messziről ki lehet szagolni.


Nem létezik olyan, hogy "igazán szeretni" fogjátok egymást, ez a gyerekkori tündérmesék világa aminek semmi köze a valósághoz. Felejtsd el. Tele hazudták a fejedet.


Manapság az emberek szexelnek össze vissza különösebb érzelem nélkül. Annyi érzelem van benne max, mintha meginnál egy jó italt vagy ennél egy jót. Manapság ugyanolyan fogyasztási cikk a párkapcsolat is mint bármi más.


Az embert a kutyáján kívül senki nem szereti őszintén. (ha későn mentem haza akkor is örült nekem, és nem kérdezte hogy hol voltál te részeg disznó vagy kivel csalsz meg stb...)

2019. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz az egész, de élőben nincs sok esélyem, mert nem járok emberek közé társaságba. Nagyon-nagyon kevés új emberrel találkozom és 0 köztük a korban megfelelő nő.

A legnagyobb/legnépszerűbb oldalakon van fent pár száz nő (korban egy 8 éves intervallumra szűrve, magasság 165 felett, Pest megye és nem elhizott). Ebből 50-100 aktív felhasználó (mondjuk heti 1x belép). Ezeknek több mint a fele már az adatlapja alapján kiesik (látszik, hogy komolytalan, buta, nagyon csúnya, beteg, vagy nagyon nem engem keres, stb.). A maradék 20-40 személynek lehet írni. Ezek 3/4 része soha nem válaszol, aki válaszol, azok nagyrészével pár levél után elakad a kommunikáció. Marad maximum 3-4-5 személy, akivel kölcsönösen hajlandók vagyunk egymással találkozni. Ezek tehát a számok egy "népszerű" társkeresőről. Ebből a pár randiból nem csoda, ha nem tálalok senkit.

30F szűz

2019. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként, meg a lányok leginkább az egójukat növelni vannak fent, begyűjteni a bókokat vagy röhögni a bénázásokon.


Ha meg mégis össze szedsz valakit, akkor jó eséllyel az idegrendszered fogja bánni. (sajnos tapasztalat.)

2019. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hatos hozzászóló, ha szűz vagy azt is kiszagolják messziről. Szabadulj meg a szüzességedtől ( akár egy korrupt leányzó (és egy óvszer) segítségével ha másképp nem megy.) Én is ezt tettem kb 25 évesen. (előtte is voltak csajok de úgy gondoltam hogy komolyabb kapcsolat kellene a szexhez, a hülye naivitásommal akkoriban, aztán egyszer elegem lett.)


Kipipálod a bakancslistáról hogy "ez is megvolt" és ettől rögtön magabiztosabb leszel. Aztán már önerőből is össze fog tudni jönni.

2019. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem küldtél elég minőségi mémet. Mindenki szereti a mémeket. Semmi dickpic, vagy "Szia, cica. Van kedved ismerkedni?". MÉMEK. A mémek azt mutassák, hogy te is a kultúra embere vagy, nem csak egy hülye paraszt. Mindegy hogy nézel ki, ha minőségi mémet küldesz rögtön szerzel legalább ezer plusz pontot.
2019. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Soha nem vinne rá a lélek a rosszlányokra. Rosszul érezném magam nemcsak előtte, hanem közben és utána is. Talán majd 35 évesen végső elkeseredésemben.

Egyébként nem hiszem, hogy annyi extra önbizalmat adna a dolog, hogy "önállóan" is menjen utána. Talán magabiztosabban nyúlnék oda, ahova kell, amikor kell, de nekem addig eljutni is súlyos nehézséget okoz. Attól, hogy elmegyek egy fizetőshöz, még nem lesz "életem", hogy új embereket ismerhessek meg.

2019. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!