Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni ferfiak szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Az itteni ferfiak szerint ez tenyleg anyagiassag?

Figyelt kérdés
Az egyik elozo kérdésre erkezett valaszok ihlettek a kerdest. Szerintetek tenyleg anyagiassag, hogy a nonek neha jol esik egy bonbont, viragot, kisebb ajandekot kapni? Pl kulfoldi utrol egy szep par kesztyu, karkoto (nem arany, lehet egy szep asvanyos kezmuves karkoto! nem az ar a lenyeg)... szoval az ilyen gesztusok. ettol miert van egy no anyagiasnak belyegezve? szerintem teljesen normalis egy kapcsolatban meglepni egymast, en is hozok a baratomnak ajándékot, neha csak meglatok valamit amirol tudom h tetszene neki, vagy szereti... es nem varok alkalomra, hanem elviszem neki, es orulok az oromenek. o ugyanigy. az itteni valaszolok egy resze meg mar aranyasonak belyegez barkit, akinek barmilyen igenye van, nem csak setalni szeretne pl mosz a hideg esoben a randin vagy kapcsolat alatt otthon bamulni a tvt, es megtiszteltetesnek erezni, ha a mirelit pizza felet nem fizettetik ki vele.

2019. nov. 10. 16:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk már. Itt ezen az oldalon FŐLEG olyan férfiak irkálnak akiknek nincs párjuk akire fordítsák az idejüket. Na, és vajon miért nincs? A nők sűrűbben adnak itt "életszagú" válaszokat.

A férfiak akik normálisan dolgoznak, hogy legyen pénzük kifizetni a számlát és ne kelljen felezgetni gondolhatod, hogy a szabadidejüket nem itt töltik, hogy "túl alacsony vagyok", "túl kicsi a péniszem" kérdésekre válaszoljanak.


A nők itt leírják, ami van a valóságban, nem baj, ha alacsony vagy, nem baj, ha kicsi a péniszed, de ezeknek az életképtelen férfiaknak kár magyarázni.

2019. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez nem anyagiasság, normális ember gondol a szeretteire, szereti őket meglepni valamivel. Exem is vett a legjobb barátjának valami apróságot külföldön. És egymást is megleptük kölcsönösen valamivel csakúgy. De ez nálunk családon belül is szokás, szüleimnek is eszébe jutok ha mondjuk akciós valami nasi amit szeretek, úgyis, hogy nem élek velük.
2019. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#2:

Biztosan félre kúrt a férjed azon az üzleti úton,s a lelkiismerete miatt vette azt a drága ékszert...

2019. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az érkezett válaszokat. Az én véleményem, hogy amit leírtál alap dolgok mindaddig amíg mindkét fél részéről történik és nincsenek elvárások. Ezek a dolgok azt jelentik, hogy a párod gondolt rád. A férfiaknak is jól esik, még ha nem is fognak könnyekbe borúlni örömükben.

Örök téma a "ki fizeti ki a kaját?" a vendéglőben. Én férfiként mindig felajánlom, hogy én fizessek...egy kicsit ragaszkodok is hozzá. Ha a megfelelő nőt választottam akkor egy idő után ő fog elhívni egy randira ahol ragaszkodik ahhoz, hogy ő fizessen. Lehet, hogy én fizetek háromszor és ő csak egyszer, de nekem tetszik ez a megoldás, mivel én is férfiként érzem magam és ő is jól érzi magát mert nem feltételezem róla, hogy anyagias lenne.

2019. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!