Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek csúnya, de nem kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek csúnya, de nem kövér nők?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha ezzel megbántok valakit, de engem ez a kérdés érdekel. Tekintsünk el a nagyon ritka esetektől.

Külsőt nézve, én nem nagyon látok olyan nőt, akinek minimum ne adnék esélyt, ha nem kövér. Előfordul, hogy előnytelen a haja, a ruhája, a viselkedése stb, vagy nem tetszik annyira az elején, de ezeken mind könnyű változtatni.

A nők mégis a férfiakra hárítanak minden társkeresési problémát, pedig ők azok, akik még csak esélyt sem adnak arra, hogy egy pár lehessenek. Itt pedig ezt a témát le is rendezik annyival, hogy ők csak a top 20%-ra tudnak benedvesedni, ez természetes és ezen nem is lehet változtatni, és maradjunk egyedül.


2020. jún. 14. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Én csúnya, nem kövér lány vagyok, de még a csúnya kövér fiúk sem álltak szóba velem soha.
2020. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

"Tekintsünk el a nagyon ritka esetektől."


Tehát akkor fölösleges volt feltenni a kérdést? :D Csak mert tényleg nem gyakori az ilyen. Inkább a rövid haj, amit sok nő erőltet, annak ellenére, hogy én még nem láttam senkit, akinek jól állt volna. Talán őket lehet idesorolni, de ugye ezen hetek alatt lehet változtatni 0 energiabefektetéssel, szóval nem tudom, számít-e.


Ja meg persze akiknek valami tényleges testi betegségük van, de nyilván ők sincsenek sokan. Szóval van ilyen természetesen, de nagyon ritka.

2020. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem kövér vagyok, hanem kifejezetten sovány, gebe, elöl deszka - hátul léc, totál formátlan. Már önmagában ez is csúnya, de nekem még az arcvonásaim is azok. A bőröm problémás, rossz minőségű. (A smink NEM megoldás mindezekre!) Hát így... A rondaságnak nem elengedhetetlen feltétele a túlsúly.
2020. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
#4 akkor te ritkaság vagy.
2020. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
#5 Szerintem nem. Az ilyen "genetikailag vékony" nőknél nagyon gyakori ez, hogy se melle, se feneke, se combja, semmi. És annyira azért nem ritka ez az alkat, mint a fehér holló. A ronda arc sem, csak sokaknál szóba jön, hogy elfedjék/"átrajzolják" durva vakolattal, így a mindennapokban nem látod.
2020. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

Én nem láttam még ilyet és akik ilyen kérdések alá szoktak írni sem válaszolnak a privátra, hogy képet lehessen kérni tőlük.


Olyan viszont van (de olyan abban is, aki után megfordul minden harmadik férfi az utcán), aki nagyon nem fotogén és bármilyen fotót lősz róla, nagyon ocsmány feje van.


De nőknél igazán ez sem számít, mert a rutinos férfi tudja, hogy élőben valójában szép az adott nő.


A nők viszont mindig a bőség zavarában vannak, így ha már a hajszíned vagy a szakállad formája nem tetszik nekik sem azon gondolkodnak, hogy talán miattuk hajlandó lennél megváltoztatni, hanem azonnal húznak balra.

2020. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy nő nem kövér, lehet akármilyen csúnya is halomban állnak sorba nála az udvarlók.
2020. jún. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a kedvencem, amikor olyan nők írnak ide valamit akinek nem megy oasizás. De az itt lévő pasiknak nem adnának esélyt, hisz azok lúzerek mind.
2020. jún. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Személyiségi jogok miatt nem teszek ki képet a lányról. Nem szép. Alakra se, de fejre aztán tényleg. Kimondottan vékony.

Évek óta szingli.

2020. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
9-es: Ha nincs kép róla, nem is létezik...
2020. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!