Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy hosszú lesz, mert már egyszerűen nem tudom, hogy mit gondoljak... Tavaly nyáron "ismertem meg", munkahely által. Egyszer anyumtól jöttem haza, és egymásba botlottunk. Leszólított, és kérdezte, hogy én vagyok-e a munkahelyről, mert olyan ismerős vagyok neki. Mondtam neki, hogy igen én vagyok. Kiderült, hogy abban a társasházban lakik, ahol anyum. Utána kérdezte, hogy felmennék-e hozzá kávézni. Kicsit meglepődtem, de igent mondtam. Nem tudtam mire számítsak. Azt hittem, hogy lehet valami, vagy tetszek neki de persze semmi sem lett. Közbe beszélgettünk, és kiderült, hogy neki van pasija. A korom is kérdezte, és mosolyogva megjegyezte, hogy az öccse lehetnék... Itt már mondtam is magamban, hogy rendben, felejtős a dolog. Telt múlt az idő, és mikor úgy alakult, hogy munkahelyen vagy az utcán találkoztunk véletlen igyekeztem ignorálni. Itt jön a fura része a dolognak: Nem tudtam ignorálni, mert elkezdett úgymond "nyomulni". Mikor pl ültem a céges buszon, és úgy tettem mintha nem látnám, hozzáért a lábamhoz, máskor pedig az oldalamba csípett. Nem nagyon, csak olyan piszkálódósan. Azt elfelejtettem írni, hogy már rendelkezem saját lakással, és erről is beszélgettünk. Mondta, hogy majd jön hozzám, ha "simire" van szüksége bármit is jelentsen ez, illetve volt olyan, hogy a munkahelyen magához húzott több pasi kollégája előtt és így a tükörben nézte, hogy milyen magas vagyok hozzá képest. Nemrég mikor összefutottunk, megjegyezte, hogy le se s*arom. Mondtam neki, hogy van párja és nem akarok semmi problémát senkinek felejtsük el egymást. Utána áradozott egy sort a pasijáról, majd mondta, hogy én is cuki vagyok... Következő alkalomkor, ismét próbáltam ignorálni, de persze ő köszönt rám, és ismét mondta, hogy le se s*arom. Próbáltam volna azt válaszolni mint a múltkor de félbe szakított és teljesen másról kezdett beszélni. Legutolsó találkozásunk alkalmával a buszon, elfordítottam a fejem természetesen mikor megláttam, erre hangosan köszönt nekem és eléggé indulatosan. Kicsit kezdek már félni tőle, ha meglátom... Valakinek valami tipp, hogy ez most tulajdonképpen mi? Ha van párja, akkor mit akar tőlem? Valaki aki tapasztaltabb ezen a téren az segítsen. Ja én az a tipikus "lúzer pasi" kategória vagyok. Nem igazán voltak sikereim a nőknél, és nem is igazán tetszettem soha senkinek. Egyedül élek teljesen.


Én 27/F ő pedig 35/N



2020. jún. 13. 17:55
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy előtte munkahelyen ismét találkoztunk, és úgy zártam a beszélgetést, hogy eljönne-e hozzám. Nagyon örült neki, biztos erre várt. Mosolyogva igent mondott. Tökre örültem neki, mert olyan utalásokat is tett, hogy akár szex is lehet a dologból. Következő alkalommal mikor találkoztam vele, flegma volt velem és bunkó. Alig akart megismerni, és teljesen ellenkezőleg viselkedett mint amikor munkahelyen találkoztunk és elhívtam magamhoz. Kicsit meglepett, és rosszul is esett. Gondoltam rossz napja volt, erre ugye nemrég láttam a másik pasival, ami egyértelmű offolást jelent nekem. Tehát próbálkoztam én, és vettem a bátorságot, hogy elhívjam magamhoz mert sokan írtátok, hogy hívjam el. Örült is neki, utána pedig mást választ. Őszintén szólva meg is lepett volna, hogy ha sikerülhet nekem akár egy szex is... Nem értem ezt a viselkedést. Miért jó játszani a másik emberrel? Nos tehát várom a "lekoptatós" szöveget, ha ismét próbálkozna nálam. Elküldöm dél felé jó messzire...
2020. júl. 13. 11:04
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet, hogy bipoláris?
2020. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Soha nem lehet tudni... Szerintem egyszerűen csak könnyűvérű.
2020. júl. 17. 10:41
 24/29 anonim ***** válasza:
51%
Akkor dugnám :)
2020. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Én is, de látod egyszer így, egyszer úgy viselkedik...:/
2020. júl. 17. 12:08
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig.... de elég gyerekes szinten vagytok... ő is...

FELNŐTT emberek ezt úgy rendezik, hogy elmondják konkrétan ki mit érez, ki mit gondol, ha bizonytalan vagy kérdezz rá. Van csak szex, van mezei flört, ez az óvodás baromság amit most csináltok, meg olyan amiből akár komoly is lehet... (de ahhoz KOMOLYSÁG szükségeltetik...)

2020. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Na.

Az egyik az, hogy tudni akarja, tetszik-e neked és lehetnétek-e egy pár.

Egy sok embernek egész életében nem jön össze, egy erős kölcsönös vonzalom, és hogy kimondják, megbizonyosodjanak róla.


Ha ez megvan, ki kéne mondani, mert csak innen lehet továbblépni oda, hogy tulajdonképpen mit akar akkor a 3D-ben.


Tehát a másik az, hogy akkor mondd ki te, hogy te akarnál vele lenni, ha egyedülálló volna, de így semmiképp. Vagy ő mondja ki ezt, vagy hogy 2 fiút akar magának, vagy egyéb, hogy mit akar.


Ha ignorálod 30 évig, akkor 30 évig ezen a szinten fogtok megrekedni és kész.

2020. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kitakar. Betakar. Hogy mit akar?!
2020. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem játéknak tűnik. Látja rajtad, hogy tetszik neked és ennyire magadba fordulsz, durcizol, és szeret flörtölni, zavarba hozni. Ezért is nem lép, amikor felhívtad magadhoz, hiszen többet nem akar.
2020. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!