Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy hosszú lesz, mert már egyszerűen nem tudom, hogy mit gondoljak... Tavaly nyáron "ismertem meg", munkahely által. Egyszer anyumtól jöttem haza, és egymásba botlottunk. Leszólított, és kérdezte, hogy én vagyok-e a munkahelyről, mert olyan ismerős vagyok neki. Mondtam neki, hogy igen én vagyok. Kiderült, hogy abban a társasházban lakik, ahol anyum. Utána kérdezte, hogy felmennék-e hozzá kávézni. Kicsit meglepődtem, de igent mondtam. Nem tudtam mire számítsak. Azt hittem, hogy lehet valami, vagy tetszek neki de persze semmi sem lett. Közbe beszélgettünk, és kiderült, hogy neki van pasija. A korom is kérdezte, és mosolyogva megjegyezte, hogy az öccse lehetnék... Itt már mondtam is magamban, hogy rendben, felejtős a dolog. Telt múlt az idő, és mikor úgy alakult, hogy munkahelyen vagy az utcán találkoztunk véletlen igyekeztem ignorálni. Itt jön a fura része a dolognak: Nem tudtam ignorálni, mert elkezdett úgymond "nyomulni". Mikor pl ültem a céges buszon, és úgy tettem mintha nem látnám, hozzáért a lábamhoz, máskor pedig az oldalamba csípett. Nem nagyon, csak olyan piszkálódósan. Azt elfelejtettem írni, hogy már rendelkezem saját lakással, és erről is beszélgettünk. Mondta, hogy majd jön hozzám, ha "simire" van szüksége bármit is jelentsen ez, illetve volt olyan, hogy a munkahelyen magához húzott több pasi kollégája előtt és így a tükörben nézte, hogy milyen magas vagyok hozzá képest. Nemrég mikor összefutottunk, megjegyezte, hogy le se s*arom. Mondtam neki, hogy van párja és nem akarok semmi problémát senkinek felejtsük el egymást. Utána áradozott egy sort a pasijáról, majd mondta, hogy én is cuki vagyok... Következő alkalomkor, ismét próbáltam ignorálni, de persze ő köszönt rám, és ismét mondta, hogy le se s*arom. Próbáltam volna azt válaszolni mint a múltkor de félbe szakított és teljesen másról kezdett beszélni. Legutolsó találkozásunk alkalmával a buszon, elfordítottam a fejem természetesen mikor megláttam, erre hangosan köszönt nekem és eléggé indulatosan. Kicsit kezdek már félni tőle, ha meglátom... Valakinek valami tipp, hogy ez most tulajdonképpen mi? Ha van párja, akkor mit akar tőlem? Valaki aki tapasztaltabb ezen a téren az segítsen. Ja én az a tipikus "lúzer pasi" kategória vagyok. Nem igazán voltak sikereim a nőknél, és nem is igazán tetszettem soha senkinek. Egyedül élek teljesen.


Én 27/F ő pedig 35/N



2020. jún. 13. 17:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%

Szerinted??????????


Igen! Azt! Beléd akarja nyomni a véreres, nagy, túrós, CENZÚRÁZVA!

2020. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Bejössz neki, látványosan nyomul rád és észre sem veszed? De kis vaksi vagy
2020. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

1-es: Tényleg nem tudom, azért kérdeztem!


2-es: És akkor a pasijával mi van, hmm?:D

2020. jún. 13. 18:17
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Hüha, ez nem egyszerü szitu,vagy csak uncsi már a kapcsolata és dugni akar, vagy, és a leirásod alapján nekem ez jön le, örült egy picit, tehát sztem jobban jársz ha kerülöd, és véglegesen megszakitasz vele mindent kapcsolatot mielött durvábban zaklatni kezd( ha az utobbi semmiképp ne fekeüdj le vele, csak rosszabb lesz utána)
2020. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Annyira nem őrült, csak kicsit érdekes a viselkedése!:D Egyébként nekem nem közömbös, csak hát ugye, miért is jött volna össze...
2020. jún. 13. 19:27
 6/29 Savlekotő ***** válasza:
67%
Ez a Tipust hagyni kell,kellesz egy dugásra ego növelésre utána meg rajtad és a pasiján is röhögni fog.. Mai nők ilyenek sajnos..
2020. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Uhm, megint sok másfajta vélemény, így ismét dilemmában vagyok. Esetleg jöhetnek még kommentek, hogy más is leírja a tapasztalatát ha volt hasonló helyzetben.
2020. jún. 13. 21:13
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

Hát két eset van... Az az egyik, hogy az kell az egójának, hogy egy 27 éves srácot bepróbálkozásra ösztönözzön, majd utána visszautasítsa úgy, hogy a srác (mármint te) érezd magad hülyének, hiszen értelmesen elmondta, hogy

- az öccse lehetnél

- van párja (és áradozott is róla, tehát nem panaszkodott, hogy rossz a kapcsolat)

- valamint még alapvető illemmel sem vagy tisztában és szándékosan ignoráltad a buszon, mert éretlen kisfiú vagy és egyből azt hitted, hogy ha felhív kávézni az majd dugást jelent és biztos bedurciztál...


A másik lehetőség az, hogy tényleg szexelni akar, de akkor nagyon furán adja a jelét 35 éves létére, mert egyszerre ötvözi a nyilvánvalóan trampli viselkedést (kollégák előtt magához húz meg bökdös meg mondja, hogy le se sz...od) és a női óvatosságot (csak egy ártatlan kávé, szokásos kétértelműség: a szavakkal stop jelzést ad (van barátja), de a tetteivel szabad utat enged (keresi a társaságod, legyeskedik körülötted).


Pontosabb tippért ismernem kéne mindkettőtöket.


A döntés pedig szintén rajtad áll, hogy te mit akarsz. Sokféle kimenetele lehet.

2020. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy a kapcsolata ellaposodott már és szeretne egy "új húst" az életébe, csak közben bántja a bűntudat a pasija miatt. És ezért ad kétértelmű jeleket.


Vagy lehet egyszer jó náluk a dolog, amikor áradozik róla és amikor meg nyomul rád, akkor meg éppen fasírtban vannak a pasijával.


Vagy csak hülyít téged és otthon meg röhög egy jót a markába.

2020. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hmm köszi a válaszokat! Jól gondoltam, hogy semmi több nem lehet. Hagyom is a fenébe. Nem fogok magamból hülyét csinálni, hogy próbálkozok nála. A magyar nők kb ilyenek. Semmire se jók.
2020. jún. 15. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!