Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy hosszú lesz, mert már egyszerűen nem tudom, hogy mit gondoljak... Tavaly nyáron "ismertem meg", munkahely által. Egyszer anyumtól jöttem haza, és egymásba botlottunk. Leszólított, és kérdezte, hogy én vagyok-e a munkahelyről, mert olyan ismerős vagyok neki. Mondtam neki, hogy igen én vagyok. Kiderült, hogy abban a társasházban lakik, ahol anyum. Utána kérdezte, hogy felmennék-e hozzá kávézni. Kicsit meglepődtem, de igent mondtam. Nem tudtam mire számítsak. Azt hittem, hogy lehet valami, vagy tetszek neki de persze semmi sem lett. Közbe beszélgettünk, és kiderült, hogy neki van pasija. A korom is kérdezte, és mosolyogva megjegyezte, hogy az öccse lehetnék... Itt már mondtam is magamban, hogy rendben, felejtős a dolog. Telt múlt az idő, és mikor úgy alakult, hogy munkahelyen vagy az utcán találkoztunk véletlen igyekeztem ignorálni. Itt jön a fura része a dolognak: Nem tudtam ignorálni, mert elkezdett úgymond "nyomulni". Mikor pl ültem a céges buszon, és úgy tettem mintha nem látnám, hozzáért a lábamhoz, máskor pedig az oldalamba csípett. Nem nagyon, csak olyan piszkálódósan. Azt elfelejtettem írni, hogy már rendelkezem saját lakással, és erről is beszélgettünk. Mondta, hogy majd jön hozzám, ha "simire" van szüksége bármit is jelentsen ez, illetve volt olyan, hogy a munkahelyen magához húzott több pasi kollégája előtt és így a tükörben nézte, hogy milyen magas vagyok hozzá képest. Nemrég mikor összefutottunk, megjegyezte, hogy le se s*arom. Mondtam neki, hogy van párja és nem akarok semmi problémát senkinek felejtsük el egymást. Utána áradozott egy sort a pasijáról, majd mondta, hogy én is cuki vagyok... Következő alkalomkor, ismét próbáltam ignorálni, de persze ő köszönt rám, és ismét mondta, hogy le se s*arom. Próbáltam volna azt válaszolni mint a múltkor de félbe szakított és teljesen másról kezdett beszélni. Legutolsó találkozásunk alkalmával a buszon, elfordítottam a fejem természetesen mikor megláttam, erre hangosan köszönt nekem és eléggé indulatosan. Kicsit kezdek már félni tőle, ha meglátom... Valakinek valami tipp, hogy ez most tulajdonképpen mi? Ha van párja, akkor mit akar tőlem? Valaki aki tapasztaltabb ezen a téren az segítsen. Ja én az a tipikus "lúzer pasi" kategória vagyok. Nem igazán voltak sikereim a nőknél, és nem is igazán tetszettem soha senkinek. Egyedül élek teljesen.


Én 27/F ő pedig 35/N



2020. jún. 13. 17:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
1-es a kérdező pasi! 😂 A nő nyomul de inkább ez már zaklatas kategoria. Figyi en a helyedben megmondanam neki hogy foglalkozzon a pasijával. Ebbe a necces hogy ha netalantan erte jon es elkezd random nyomulni rad a csaj a pasija nehogy felreertse es megverjen. Mondj nemet es kerd hogy tartsa a 1,5 méter távolságot es ignorald ha tovabb folytatja. Ha direkt ott var rad es nyilvanvaloan sertodotten morcos fejjel tovabb zaklat akkor szepen kerj segitseget a főnöktől.
2020. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
Ezej alapján nekem az jön le, hogy azért ment át kissé agresszív üzemmódba, mert figyelmet akar. És hát egy ilyen "lúzer srác" a legalkalmasabb erre, vele büntetlenül lehet játszadozni. Mert örül ha csurran cseppen neki valami, és ezért bármibe bele fog menni, gondolja ő. És emiatt kifejezetten idegesíti, hogy még neked van képed ignorálni, őt az érett bombanőt. Persze ez csak az én elképzelésem, lehet más is a dologban.
2020. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%

Nőként írom, szerintem biztos bejössz neki, csak annyira passzív vagy, hogy nem tudja mit akarsz, de közben meg érzi hogy érdekled, és nekem is úgy tűnik hogy felkeltette az érdeklődésed.

Nem azért hívott fel kávéra mert dugni akar, arra ott a pasija. Ez csak a pasik gondolják így, mert magukból indulnak ki. Presszóba mégse invitálhat először egy pasit, még hogy fizessen is neki egy coffét.

Van pasija, igen. Köztetek meg nincs semmi, nem is volt. Mi a kérdés?

Ha érdekel ez a nő, barátkozz vele, abban nincs semmi rossz.

Tényleg olyan kisfiús a hozzáállásod.

Légy férfi, vagy derítsd ki hogy mit akar, vagy verd ki a gondolataidból is. Mert amíg agyalsz rajta, addig nyomulni fog.

2020. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Igen valóban felkeltette az érdeklődésemet, nem tagadom, hogy nagyon is bejön a csaj... A kérdés az, hogy ha van pasija akkor mit akar tőlem? Kapcsolatot, és arra vár esetleg, hogy lépjek felé? Addig nem akarja a jelenlegi kapcsolatát feladni egy bizonytalanért, azaz értem? Ha a pasija dugja, akkor én hogy kerülök a képbe?


Nem kisfiús a viselkedésem, csak nem szeretem ha játszanak velem. Ja és balhét se akarok, ha netán meglát a pasija minket, hogy hülyéskedünk... Nekem bejön és akarom is, de egy kapcsolatot nem akarok szétrombolni úgymond. Mondjuk azt nemtudom, hogy milyen a kapcsolatuk. Néha láttam őket együtt jönni a munkahelyre, mert van a pasinak kocsija, de nem mentek kézenfogva vagy ilyesmi. Talán először barátkozni kéne vele, és úgy elcsábítani...:D Hogyan deríthetném ki, hogy mit akar??

2020. jún. 16. 10:43
 15/29 anonim ***** válasza:
50%
Megbeszéled vele négyszemközt. Jobb, mint találgatni.
2020. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%

Egy jó kapcsolatot nem lehet szétrombolni.

Én már visszahívtam volna egy kávéra...


Nem tudja, hogy mit akarsz, hiszen te sem tudod magadról.

2020. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%
Megtetszettél Neki az biztos, vagy szeretőjének akar, vagy elhagyná a pasiját érted, de csak ha biztos a dolog
2020. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

Két eshetőség van: unatkozik, figyelmet akar, játszik veled.

Másik: tetszel neki, de még ebben az esetben sem tudom, hogy komolyan gondolja e. 8 év nagy idő, ha a nő az idősebb.


Ha 35 éves és nincs gyereke, nem vette el a pasija, akkor nem csodálom, hogy kikacsintgat. Én is azt csinálnám.

2020. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. Nos úgy van ahogy sejtettem: Nem lesz semmi, mivel nemrég láttam egy másik pasival menni valahová. Én befejeztem vele, nem fog velem szórakozni. Innentől kezdve hogy koptassam le? Egy egyszerű, de kissé flegma és bántó "szövegre" lenne szükségem! :D
2020. júl. 13. 09:22
 20/29 anonim ***** válasza:
67%
Azért láttad másik pasival, mert mindenképp lépni akart valamerre, de csak olyan felé, akit biztosan érdekel. Lehettél volna ez a férfi akár te is, de megtorpantál. Érjél még picit. Nem fog kelleni lekoptatnod szerintem. Túl van rajtad lépve.
2020. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!