Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat még tőlem?

Figyelt kérdés

Randiztam egy pasival, eddig kétszer találkoztunk... Ám a második randi után már megváltozott, teljesen más lett velem szemben... Mintha kicserélték volna...

A lényeg az hogy ő nem akar komolykapcsolatot, én viszont igen, és én mondtam neki hogy csak szex nálam ez nem működik... Kicsit össze is kaptunk, mert az elején erre igent mondtam, de csak azért hogy vele lehessek, de rá jöttem hogy nekem ez nem fog menni, 1 hétig nem is beszéltünk, ám ír nekem meg keres... De miért?


2018. jan. 18. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan furák ezek a történetek én meg csajokból fogok mindig ki komolytalant.


Talán nekünk kelet volna randiznunk..



F30

2018. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rossz helyen keresgélsz, talán kis szerencse is kell a dologhoz.. Illetve kéne:D

De tényleg... Nem tudok ezen a pasin eligazodni, valamiért csak érdeklem nem?

Mert csak keres... Én már mondjuk túl tettem magam rajta. Sokat sírtam miatta sajnos.

2018. jan. 18. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Te hazudtál.Azt hazudtad hogy benne lennél szexkapcsolatban,aztán hirtelen másképp gondoltad.Gyerekes.
2018. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituban. A csaj megismert, tudta, hogy szeretem a szexet. Előadta, hogy hú, már első találkozáskor így meg úgy benne van, őt nem zavarja. Mondtam, hogy oké, de csak akkor mondja, hogyha komolyan is gondolja és nem várom el tőle, mert komolyabbat akarok. Mondta, hogy nem, ő magától akar belemenni. Aztán kiderült, hogy csak a kedvemért mondta... Aztán szépen, sorban jött a többi kisebb-nagyobb hazugság.

Nem kéne az ismerkedés elején hazudni és akkor nem történne meg az, hogy egyből eljátszanád a bizalmat. Abban a lányban én sem tudtam soha többé bízni és jól tettem. Megcsalta a pasiját. Velem is megakarta...

Khm, ha valaki nem játszik korrekten, ne várja, hogy korrekten játszanak vele.

2018. jan. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ír, mert az elején igent mondtál rá és próbálkozik, amíg nem lesz szex. Tényleg nem ergyértelmű? Istenem, hány évesek vagytok?
2018. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem hazudtam!

De még szűz vagyok, és ő ezt tudja... Nekem csak szex nem fér bele...

2018. jan. 19. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Mi az, hogy nem hazudtál? :D Olyat mondtál neki, amiről tudtad, hogy nem fogod betartani.
2018. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én próbáltam, de nem megy.

És itt most nem azon van a hangsúly hogy én mit mondtam neki.

Arra voltam kíváncsi hogy miért kereshet...

Ő 28 éves, én 20

2018. jan. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!