Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik meg öregezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik meg öregezik itt a nők a 40-es (most nem a kövér, pia-cigi-izzadságszagú) férfiakat, és mondják azt, hogy már azoknak unokázni kellene (ja, ha 20 évesen lenne gyerek, mint a putriban)?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 16:52
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
17%

17.-nek.


Érdekes. Fiatalon egy csomó MILF barátnőm volt. 10-20 évvel idősebbek. És érdekes, sem őket, sem engem nem zavart. Igaz, ők normális, érett, diplomás, nagybetűs NŐK voltak.


Mellesleg miért ne lenne vonzó egy fiatal lánynak egy érett férfi?

Zavarja a lányt, hogy a "kajálás" alatt éttermet értek, nem hambit a mekiben, mint a kanija? Zavarja, hogy van normális kocsim, és nem a cigókkal és csövesekkel teli BKK-n kell zötykölődni? Zavarja, hogy nem anyámtól kérek lóvét segélykor? Zavarja, hogy ismerem a testét, és spriccelve, sikongatva élvez el, maszatolás helyett? Vagy mi?

2020. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
63%
Sok 40 éves nő azért van egyedül, mert a 40 éves pasijára rájött a kapuzárási. Aztán valakinek jut 20 éves is helyettesítésre, más meg két szék között a pad alá esik.
2020. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
73%
#21: Nem csak idősebbek tudnak étterembe menni. Kocsim nekem is van. Ugye nem gondolod, hogy egy vacsorára áradó. Be magam 😅
2020. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
57%
... vacsorára arazom be magam....
2020. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
73%
Amikor egy nő azt írja, higy "nem szeretnék kétszer olyan idős férfival lenni, mert hozzám öreg" akkor jön a hiszti hogy a nők GYŰLÖLIK a férfiakat (ez ma már a második kérdés ahol a nők állítólag gyűlölnek egy férfi típust az is te voltál? ez a megszállottságod?) de amikor a negyvenes férfiak vesézik ki, hogy milyen undorítóak, házsártosak, ráncosak, lógó mellűek a negyvenes nők, az persze nem gyűlölet, mi? Az csak racionális, logikus megfigyelés.
2020. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
73%
21: Biztos hatalmas ász lehetsz. Azt azért ugye nem gondolod, hogy a férfiak teste nem változik az évek alatt? Meg azért jó ha tudod, hogy a fiatalabb férfiak is tudnak jól keresni, lehet kocsijuk, és mehetnek étterembe. Sőt, kapaszkodj meg! Ki is tudják elégíteni a nőt.
2020. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
31%

26.-nak.


Miért, az átlag nők teste mikor jobb? 16 vagy 36 évesen?

2020. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
58%

26.


Ez utóbbi nem korfüggő dolog. Még nekem is sikerült, pedig engem itt ezen az oldalon kineveztek incelnek, szűznek meg mindenféle alávaló gazembernek. Most az új kedvencük a "gyakori függő" lett, ami a régi sértésekhez képest csak egy jópofa tréfának hat.

2020. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Negyvenévesen van, aki még 30-nak, más már 50-nek néz ki, nők és férfiak között is.

És szinte senki nem indít tiszta lappal már, viszi az előző kapcsolataiból a sérelmeit. Simán lehet, hogy aki nem akar korabelivel kezdeni, azért nem, mert haragszik az exére és szerinte mindenki más is olyan lesz aki hasonlít rá csak a kora miatt, pl. akár mert frusztrálta, hogy nincs pénze vagy nincs szex tőle vagy hogy nem értékeli a saját gyerekeit vagy hogy midig nyavalygott valami egészségügyi problémán... és a lista végtelen. És akkor nekiindul valami elképzeléssel, hogy a következő ilyen meg olyan legyen inkább. Itt is hányan általánosítanak saját tapasztalat alapján minden férfire és nőre :)

2020. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

26-os vagyok.

27-nek: Természetesen a fiatalabb korban. Mint férfiak esetében is. Ebből következik, hogy a fiatalabb férfi teste is fiatalabb.

28-nak. Nem korfüggő, nem is írtam, hogy az lenne. De 21- es úgy írja, mintha korosztályának kivételes adottsága lenne ez.

2020. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!