Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik meg öregezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik meg öregezik itt a nők a 40-es (most nem a kövér, pia-cigi-izzadságszagú) férfiakat, és mondják azt, hogy már azoknak unokázni kellene (ja, ha 20 évesen lenne gyerek, mint a putriban)?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 16:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
69%
Engem csak az zavar ha 40 es férfi elkezd zaklatni. 23 vagyok és hozzam ezek már taták. Már a 34-5 is más korosztály.
2020. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
16%

Kettős mérce van itt tudod.


40+-os, lelakott, elvált, gyerekes nőket felszopkodja a többi 40+-os lelakott, gyerekes, elvált, itteni nők hada. És nyomják a: "Nem vagy öreg!" "Ne add fel!" " Te is megérdemled a boldogságot és majd találsz egy társat!" dumákat.


A férfiaknál más. Egyrészt a saját apjukat és a párjukat nézik, és azt hiszik mindenki ilyen.

Másrészt zavarja őket, hogy a 40 éves férjük lelépett egy 23 éves zumba oktató sunával.


40 vagyok. Nem egy Bredpit, de figyelek magamra. Normálisan keresek.

ÉS MAGASRÓL TESZEK EZEKRE A VÉLEMÉNYEKRE!

Rámegyek a gimis lányra, és a dögös nagyikra is. Miért ne? Mert lekoptat? Tegye! Én egy dugást veszítek, ő meg a lehetőségét, hogy megismerjen egy normális férfit.

De ha neki ez kell, akkor elő az elemes csődört, vagy a kislányt verje át egy ecsethajú, a csaj meg utána kedvére vagdossa magát!


>:)

2020. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon nehezen dolgozzák fel, hogy harminc felett már lejtőre kerülnek és vége a fiatal nőként tapasztalt végtelenül fölényes helyzetük a társkeresésben (na meg amúgy is az életben). Emiatt próbálják meg lehúzni a férfiakat.
2020. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%
Mit szépítsünk tényleg öregek egy fiatal lányhoz, sajnos nagyon rámásznak az emberre. Mikor 16 voltam egy ötvenes tett ajánlatokat. Hogy nem érzi mennyire kínos ez?
2020. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Igen. Erdekes ez a kettos merce. Egy 40 es not buzditanak itt h egy 30 eves pasi is jo neked de ha 40 eves ferfi vagy akkor 50 eves no jar neked.
2020. jún. 13. 17:30
 16/37 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert azok az öreg 40-es "papik" nem őket hajtják (akik nőként természetesen 35-40 évesen vannak a csúcson és sokkal vonzóbbak mint 20 évesen voltak, ráadásul letagadhatnának minimum 10 évet), hanem az 5-10 évvel fiatalabb nőket. Ezen ferdítenek is egy kicsit és úgy tálalják, mintha a 35 feletti férfiak csupán a tinilányokra és a 20 éves "friss húsra" hajtanának. Ugyanaz a felhasználó az egyik kérdésnél leírja, hogy a nőknek valójában 35 felett ideális szülni, majd két kérdéssel lejjebb szerinte a 40 éves férfiaknak már unokázni kellene.:) Néha meg "20-30 közötti nőként" írnak ilyen "de számomra a 40 évesek igenis öregek" féle választ, amit aztán egymásnak szépen felértékelnek.:) De az az igazság, hogy a sikeres 20-30 közötti nőknek semmi baja azzal, hogy a 30-40-50 évesek IS bókolnak nekik. Azok panaszkodnak folyamatosan, akiket a saját korosztályuk valamiért ignorál és csak a 10+ évvel idősebbek veszik őket észre. Ez viszont soha nem a férfiak hibája.
2020. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%

#12: "Te is megérdemled a boldogságot és majd találsz egy társat!" dumákat."


Az megvan, hogy a negyvenes nők nem csinálnak bohócot magukból, hogy 20 éves pasikra nyomulnanak?


Senki nem bantana a 40-es férfiakat sem, ha a korban hozzájuk illő nőkkel kezdenének.

2020. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
86%
16 Azért valljuk be, társkeresőn bőven lehet találkozni azzal, hogy 40-es férfiak 20 éves lányt keresnek. Ez nem a 40 éves nő agyszüleménye. És igen, kettős mérce van a férfiak fejében, ami az ő oldalukra billen. 40 évesen a nő öreg, a férfi meg a csúcson van és neki jár a 20 éves leány?? Jesszus! Igazi incel gondolkodás.
2020. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
36%

17.


De, bőven van ilyen, csak kevésbé feltűnően csinálják.

2020. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Még amikor én születtem, a '90-es években is kb. 20 év volt az átlag az újszülött babáknál, nem a 30-40 év, vagy több. Ez csak 2005 után óta van, vagy később.

13-14 évnél még oké a putrizás, mert az tényleg nagyon korai.

2020. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!