Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyűlölik meg öregezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölik meg öregezik itt a nők a 40-es (most nem a kövér, pia-cigi-izzadságszagú) férfiakat, és mondják azt, hogy már azoknak unokázni kellene (ja, ha 20 évesen lenne gyerek, mint a putriban)?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 16:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Dogma, előítélet. Most nem védeni kívánom ezeket a negyvenes "csajozógépeket", de az is igaz, hogy cseszteti őket sem különb tőlük.
2020. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Unokazni? Dehogy kellene. Gyerekezni, ok, de az unoka sok lenne.
2020. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
A gyerek az oké, de ma már a 8.ilyen kérdésnél olvastam, hogy egy 41-43 éves férfi már nevelje az unokáit. Én 32 vagyok, 2-3 év múlva szeretnénk gyereket a párommal, de ha netán nem lenne és szétmegyünk, akkor irtó gáz lesz majd pl 10 év múlva, hogy majd jönnek az unoka témával, hogy van-e már.
2020. jún. 13. 16:58
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
24 vagyok. Hozzám képest egy 40 éves öreg. Mert kb kétszer annyit élt mint én. 😃 Nem gyűlölöm őket, mert miért tennék ilyet, de hiába nem tetszik, öregnek tartom őket.
2020. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
41%

Az itteni degeneráltak mindenbe belekötnek, ahelyett hogy lenne életük.

Ja és nőknek adják ki magukat mert azt hiszik hogy az milyen menő.

Nehogy már az ilyen szánalmas hülyék bármilyen véleményére is adj! Soha még kapcsolatuk sem volt és itt osszák az észt!

2020. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jó, de most ne egy 24 éves szemszögéből nézzük, hanem általánosan. De a 24 is villámgyorsan 34 lesz, aztán el is illant a fiatalság. Gyorsan elmegy az idő főleg 28 felett.
2020. jún. 13. 17:05
 7/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem öregezik le, amíg nem nyomulnak jóval fiatalabb nőre.

Én pl. konkrétan rosszul vagyok, ha bprobalkoznak és hozzám öreg taták, apám lehetnének.


Amúgy meg ahol 3o éves nőket leoregezenek, ott be csodálkozzon senki, hogy egy 5o körüli pasit is. Na, az már tényleg öreg.

2020. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%
Senki nem utálja a negyveneseket, pláne, ha normálisak. Azokat szólják le, akik huszonéves lányok után lihegnek, mert ez nekik jár, meg azokat a fickókat, akik azt hiszik, hogy a sikertelenségnek vége amint betölti a harmincat és negyven évesen majd a nők egymást fogják tépni, hogy alá feküdhessenek. Azokat a negyvenes pasikat szólják le, akik undorítóan beszélnek a velük egykorú nőkről, mert nincs önkritikájuk.
2020. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ahol 3o éves nőket leoregezenek


Mondjuk ez is igaz, itt regeteg olyat is olvastam, hogy egy 30 éves nő már nyanya.

2020. jún. 13. 17:11
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
Most beleolvastál egy másik kérdésbe, ahol valami negyvenes pasi, mint KEZDŐ, próbálja összehasonlítani magát a hasonló korú nőkkel, hogy neki mennyivel több a lehetősége, természetesen fiatal lányokkal. Erre válaszoltak, kicsit eltúlozva, hogy már unokázni kéne, stb, ezt vetted véresen komolyan, és csinálod itt a fesztivált ilyen hülye kérdéssel.
2020. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!