Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csinálok valamit rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

24 F


Olyan 20 éves koromig egyáltalán nem okozott gondot a társkeresés, mindig volt valaki mellettem, max pár hónapig voltam egyedül de a legabszurdabb szituációkban is találtam értelmes szép lányokat. Természetesen akkor is volt kudarc élményem, de ez mellé legalább volt sikerem is. Most már 2,5 éve egyedül vagyok és csak kudarc élményeim vannak.


Most vagy én változtam meg olyan irányban, hogy nem vagyok vonzó már a nőknek, vagy a nőkkel van valami. Erre egyszerűen nem jövök rá sehogy sem. De szerencsém sincs ... azon meg nem tudok változtatni.


2020. jún. 13. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Mesélj már egy-két sztorit
2020. jún. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem a te időszakod volt kapcsolatok teren. Az is lehet nem komolyodtal és mondjuk még mindig ugy viszonyulsz mint a tini parkapcsolatokhoz? Ezt lathatatlanba igy hogy semmi lényegeset nem irsz nem lehet megmondani.
2020. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem az a baj, hogy kinézetileg nem öregszem. 29 évesen úgy nézek ki, mint egy 21 éves. Ebből kifolyólag a korban hozzám illő nők nem vesznek figyelembe, a 18-21 évesek meg undorodnak az ennyivel idősebb férfiaktól. Ez van, egyedül fogok megörgedni, ha addig nem ölöm meg magam, mert ennek így semmi értelme.
2020. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!