Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fordulnak sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fordulnak sosem komolyra a dolgok, miért csak arra kellek? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanaz a kör... Megismerek valakit, talizunk 2-3-szor,totál lelkesek, ők kérik a következő randit, a következőt is, de utána mindig eltűnnek, vagy csak szimplán barátságot extrákkal akarnak tőlem...


Próbáltam, hogy csak szimpla randi, mindenféle erotika nélkül... Nem jött össze, próbáltam ennek az ellentét, akk pedig csak barátságot extrákkal akartak..


Mit csinálhatok rosszul? Hogy lehet az, hogy az elején nagy lelkesedés, és pár nap után meg már semmi?

25/L



2019. aug. 8. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el. Valakinek sokkal rosszabb. Most jobb lenne, ha csapnák neked a szelet, végül kiderül hogy van párja az illetőnek? Vagy esetleg valami ilyesmi? Járj nyitott szemmel. És légy türelmes. Nehéz értelmes embert találni.


F/20

2019. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
81%
Szerintem ennek jobban utána kell nézni, mert vagy te választasz kanos parasztokat, vagy ők téged valamiért...
2019. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Tovább kell haladni, ahogy a kanos nép is teszi csak más céllal.


Gondolj bele, jobb így, ha az elején vége. Neked rendes pár kell, nekik csak lyuk.


Ne bánkódj, tudom nagyon nehéz s nem esik jól.

Van benned tartás, komoly kapcsolatot szeretnél?

Nyitott szemmel kell tovább haladni, megtaláld azt az ellenkező nemben, ki ugyanezzel a céllal s vággyal él.


A megkeresése necces, de az összekovácsolódás szintén nehéz téma.


Modern társadalmunk felfogása a kapcsolatban:

"ez a kis apróság nem tetszik ebben, valami nem úgy működik ahogy én elgondolom, kidobom"


Az internet s egyéb szolgáltatások elbutítják az embereket.

Kommunikáció, kreativítás haldoklik s a problémamegoldó képességek is.


Nah meg a felületes ismerkedések a legelején. Pl össze nem illő személyiség típusok.


Elég nagy témakör. 4 napos előadást tartottam belőle 😊

2019. aug. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Milyen korosztállyal ismerkedsz?
2019. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Én ugyanígy érzem, csak pasiként: ismerkedés-szex-szex-átpasszol a barátnőjének, aztán ismerkedés-szex-szex-átpasszol a barátnőjének. És ez így megy évek óta: már mindenki szeretője voltam, de hosszabban egy nő sem akar kapcsolatot.
2019. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért én elfogadnám ha mindenkinek a barátnője a másikhoz küldene 😀 Nekem csak komoly volt idáig. Cserélünk baráti kört?
2019. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

A saját szinteden keress.

Engem.

26F

2019. aug. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem akkor volt ilyen mikor külsőre tetszett a lány, de belsőre kiderült hogy katasztrófa.

Belső problémák amik miatt kiábrándultam nőkből:

- erősen alkoholista

- túl komolytalan

- túl anyagias (második kérdése van-e autóm, és mindez Budapest közepén, tehát mégcsak haza se kell vinni)

- királylánynak képzeli magát, azt akarja ugorjak minden szavára

2019. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Válogass gondosabban.
2019. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy ki talál meg, azon múlik kit keresel vagy milyen a rólad kialakult vélekedés. Ha érzed, hogy ez a helyzet nem jó (sokaknak különben megfelel, lehet neked is megfelelt), akkor idővel változni fog a preferenciád. Most csak annyit tudsz, hogy ez már nem jó, emiatt hamarosan el fogod utasítani azokat, akiket eddig elfogadtál. Akkor majd jönnek azok, akiket eddig észre se vettél, mert nem rájuk vágytál és majd azok közül lesz olyan, aki azt tudja nyújtani amire szükséged van (szerencsés esetben). Így megy ez.
2019. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!