Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fordulnak sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fordulnak sosem komolyra a dolgok, miért csak arra kellek? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanaz a kör... Megismerek valakit, talizunk 2-3-szor,totál lelkesek, ők kérik a következő randit, a következőt is, de utána mindig eltűnnek, vagy csak szimplán barátságot extrákkal akarnak tőlem...


Próbáltam, hogy csak szimpla randi, mindenféle erotika nélkül... Nem jött össze, próbáltam ennek az ellentét, akk pedig csak barátságot extrákkal akartak..


Mit csinálhatok rosszul? Hogy lehet az, hogy az elején nagy lelkesedés, és pár nap után meg már semmi?

25/L



2019. aug. 8. 23:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Vagy azért, mert csak a tökéletes külsejű férfiakkal állsz szóba, akik bármikor találnak mást helyetted, vagy azért, mert a személyiséged vagy az intelligenciád miatt csak szexre vagy alkalmas.
2019. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy girlfriend-material nekik, ennyire egyszerű.
2019. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%
Lehet túl kihívóan öltözködsz, mindig full smink, kipingát haj, műköröm, magas sarkú. Nekem se kéne egy ilyen nő. Amúgy meg 25/N nem pedig 25/L.
2019. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!