Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a legtöbb szingli férfi, aki átlagosan keres, és nincs párja 35 évesen sem, annak nem is lesz soha, mert a mai albérlet árak mellett nem lesz soha saját lakása, ergo minden nő semmirekellőnek fogja nézni?

Figyelt kérdés
Nézzünk egy pesti átlagbért, 260-300 nettó diplomásan 30 felett is (most vegyük ki a jól kereső pénzügyeseket, mérnököket, vállalkozókat, stb). Abból 130 kimegy az albérletre, ha nprmálisan egyedül akarsz élni, mert ha egy nő meglát hogy 30-35 évesen ketten bérlitek a lakást, sírva menekül el. Elkölt még kajára, rezsi, stb-re, bkv-re még 100 at,ruhára, ott lesz, hogy 50-60 marad meg. Ezt számoljuk össze mondjuk ha 24 évesen végez és 35 éves, akkor 11 évvel. Mondjuk 600 ezer évente, ennyi év alatt meg 6.6 millió. Abból max egy kis 20 milliós garzon indulója jön ki 35 évesen. Ami a nők a szemében (legtöbb), vicc kategória. Ergo, egyedül marad.
2020. jún. 12. 14:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Azt azért ne hagyjuk figyelmen kívül a kérdés szempontjából, hogy csak Budapesten van (matematikai) esély nőt találni.
2020. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ezt most szarkasztikus írtad? Bár gondolom 😀
2020. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%

#9! Én is ismerek több harminc vagy idősebb korú fickót, akinek nem volt kapcsolata.


kíváncsi lennék, az olyan mint a #7. kamuzik vagy tényleg igaz, amit ír.

2020. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23 Miert kamuzna? En sem ismerek nagyon 30 koruli ferfit, akinek ne lett volna kapcsolata az elmult evek soran, a legtobb ferfi ismerosom jelenleg is kapcsolatban van, vagy mar hazasok is.

Konkretan EGY darab olyan ferfit tudnek mondani az ismerosi korombol, akirol nem tudom, volt-e valaha neki, es nem lepodnek meg, ha kiderulne, hogy nem, mert o olyan kis muja, anyuci pici fia (szo szerint, az anyja csomagolt neki a meloba cuccokat) kollegam volt, en birtam, de nem tudom elkepzelni, hogy valaki a ferfit latna benne. Aztan siman lehet, hogy neki is volt mar baratnoje, csak mivel nem volt valami beszedes sajat magaval kapcsolatban, igy nem tudtam meg ezt sosem.

2020. jún. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!