Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a legtöbb szingli férfi, aki átlagosan keres, és nincs párja 35 évesen sem, annak nem is lesz soha, mert a mai albérlet árak mellett nem lesz soha saját lakása, ergo minden nő semmirekellőnek fogja nézni?

Figyelt kérdés
Nézzünk egy pesti átlagbért, 260-300 nettó diplomásan 30 felett is (most vegyük ki a jól kereső pénzügyeseket, mérnököket, vállalkozókat, stb). Abból 130 kimegy az albérletre, ha nprmálisan egyedül akarsz élni, mert ha egy nő meglát hogy 30-35 évesen ketten bérlitek a lakást, sírva menekül el. Elkölt még kajára, rezsi, stb-re, bkv-re még 100 at,ruhára, ott lesz, hogy 50-60 marad meg. Ezt számoljuk össze mondjuk ha 24 évesen végez és 35 éves, akkor 11 évvel. Mondjuk 600 ezer évente, ennyi év alatt meg 6.6 millió. Abból max egy kis 20 milliós garzon indulója jön ki 35 évesen. Ami a nők a szemében (legtöbb), vicc kategória. Ergo, egyedül marad.
2020. jún. 12. 14:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
na és hol? mesélj! Ilyet ott keveset hallok
2020. jún. 12. 17:22
 12/24 anonim ***** válasza:
41%
Nézd én Szolnokon, az ország egyik legputribb megyéjében is 230-at kerestem az első komoly munkahelyemen. Viszont 60 ezerért volt fullos albérletem. Már akkor se érte volna meg Pestre költözni.
2020. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szakmám van és fodraszkent dolgozom. Azt viszont nem szeretném megmindani h hol, mert kis város. Szakmával manapság már jobban lehet keresni sokszor, mint diplomával, ami valahol azért szomorú, mert nem azért tanul az ember éveket h éhen haljon. Nyilván a szakmában dolgozok is képzik magukat folyamatosan, de szerintem nem ugyanaz.
2020. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A szolnoki hozzaszolo válaszhoz fiznek hozzá még annyit h Miskolcon nekem is sikerült már 30 ezerért másfél szobás lakást berelnem egy elég jó környéken. Egyik kollégám szintén ennyiért van a belvárosban. De igen, nálunk is 60 ezer körül van az átlag.
2020. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Már Miskolcon is inkább 70, de ott a bérek a legtöbb helyen 20 évre le vannak maradva PEsthez v nyugathoz képest.
2020. jún. 12. 17:33
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Akkor hetven. 1p ezer már nem oszt nem szoroz. De egyébként ahhoz hasonló vállalatnál, ahol én is vagyok, átlagban mindenki így keres, mint én. Exem Miskolc mellé járt dolgozni az egyik gyárba, alig 10 km-re és 5 év után már 400 ezret keresett. Barátnőm falun dolgozik irodában 200 ezerért. Szted le vagyunk maradva?
2020. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
max mérnökként lehet ott annyit kapni a Boschban, de az is nem 5 év után, hanem 8-10.
2020. jún. 12. 17:41
 18/24 A kérdező kommentje:
Tudom, mert miskolci vagyok, vagy 1000 embert ismerek itt. Max még a szóba jön az Barcika, kínai vállalat, de ott nem annyira jók a bérek. Vagy a Hell energy, esetleg a Takada take system.
2020. jún. 12. 17:42
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
Pedig nem mernokkent dolgozott, elhiheted. De nem fogom bizonygatni a saját igazamat. Ha elhiszem elhiszem, ha nem, nem. Én elhiszem h egy jobb élet reményében mentél fel Pestre, de manapság nem nagyon éri meg. Akkor már sokkal jobb ötlet külföldre kimenni pár évre. De mindenki a saját életének a kovácsa.
2020. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyébként aki 100 ezer Ft körül költ albérletre, annak nem érné meg jobban hitelből saját lakást venni és azt törlesztgetni? Csak kérdezem, nem tudom, mert sajnos én örökölt házban élek, a szüleim korán meghaltak, így nem volt ilyen gondom. Én a ház fenntartásába rokkantam bele, de az másik történet.
2020. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!