Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a legtöbb szingli férfi, aki átlagosan keres, és nincs párja 35 évesen sem, annak nem is lesz soha, mert a mai albérlet árak mellett nem lesz soha saját lakása, ergo minden nő semmirekellőnek fogja nézni?

Figyelt kérdés
Nézzünk egy pesti átlagbért, 260-300 nettó diplomásan 30 felett is (most vegyük ki a jól kereső pénzügyeseket, mérnököket, vállalkozókat, stb). Abból 130 kimegy az albérletre, ha nprmálisan egyedül akarsz élni, mert ha egy nő meglát hogy 30-35 évesen ketten bérlitek a lakást, sírva menekül el. Elkölt még kajára, rezsi, stb-re, bkv-re még 100 at,ruhára, ott lesz, hogy 50-60 marad meg. Ezt számoljuk össze mondjuk ha 24 évesen végez és 35 éves, akkor 11 évvel. Mondjuk 600 ezer évente, ennyi év alatt meg 6.6 millió. Abból max egy kis 20 milliós garzon indulója jön ki 35 évesen. Ami a nők a szemében (legtöbb), vicc kategória. Ergo, egyedül marad.
2020. jún. 12. 14:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Akinek 35 evesen SEM jott meg ossze kapcsolat, ott nem a lakas hianya a gond. Mit csinalt az elmult 15 evben? :D Volt mar egyaltalan kapcsolata?
2020. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

"ha nprmálisan egyedül akarsz élni, mert ha egy nő meglát hogy 30-35 évesen ketten bérlitek a lakást, sírva menekül el"


30 évesen azért már ne egymás seggében éljünk haverokkal.

2020. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Én egyedül azt nem értem, hogy ha valakinek a megtakarítás meg a saját lakás a cél akkor mi a francot csinál még Pesten? Élhetetlen, irreálisan drága, nem keresel jobban mint bármelyik vidéki nagyvárosban. Aki inkább siránkozik, hogy drága az albérlet de nincs annyi esze, hogy elköltözzön máshova ahol amúgy 10-15 év tapasztalattal ugyan annyit keresne 80-90 ezres albival annál nem a lakás hiánya a legnagyobb gond.
2020. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért ne vicceljünk, hogy ugyanúgy keresne egy keleti városban, mint Pesten. Nem egy olyan ismerősöm van, pl 33 éves, közgazdász, mávnál (állam) dolgozik 240 nettóért, Pesten 370 et kapott volna ugyanúgy a mávnál. Minimum egy 100 as a különbség a legtöbb helyen, államnál nem ahol ugyanaz a bértábla, de multinál tuti.
2020. jún. 12. 15:06
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Baromságokat beszélsz kérdező.

Én vidéki közepes méretű városban (ahol felnőttem) vagyok diplomásan, úgy, hogy Pesten jártan egyetemre. De inkább visszaköltöztem kevesebb pénzért, mert az albérlet és ház/lakás árak irreálisak. Az, hogy 1 millió Ft nm-e egy szaros lakásnak szerintem abszurd.

Most itt ahol élek keresek átlagosan 200-220 ezret nettóban.

De beáltható időn belül lesz egy saját lakásom (öröklés) és most ott tartok, hogy venni szeretnék egy házat. Erre felé sima "kádárkockát" lehet venni 10-20 millió között. Pesten ennyiért semmit nem kapsz. Egy fos panel is legalább 25-30 millió.

Ha felköltöznék BP-re akkor kiszámoltam legalább 450-500 ezret kellene keresnek NETTÓBAN, hogy megérje egyáltalán.

Ugye az albérlet legaláűbb 120 ezer, tehát ennyivel alapból többet kell, hogy kapjak. Ez azt jelenti, hogy nettó 320-350 ezres fizetési igénnyel kellene alapból indítanom. Már ez eléggé lehetetlen szerintem és akkor ott vagyok, hogy igazából ugyanúgy élek, mint itthon. Jelenleg, mivel a szüleimmel élek a fizetésem kb. 2/3-át félre tudom rakni. Ez havi 130-150 ezer megtakarítás minimum. De inkább több.

Számoljunk a havi kajára 50 ezret és akkor nem jártam el kajáldába, mindent magamnak csinálok, főzök. Rezsire nyugodtan lehet számolni 40 ezret, internettel, telefonnal, közös költséggel mindennel együtt. Ruházkodásra mondjuk havi 10-15 ezret félreraknék, úgysem veszek minden hónapban ruhát.

Akkor közlekedni is kell ha jól nézem akkor 10 ezer a havi bérlet + azért szeretnék legalább egyszer hazautazni, szülőket, barátokat meglátogatni ez oda-vissza 6-7 ezer Ft. Akkor még nem mentem el szórakozni, moziba, színházba, nem ültem be sörözni haverokkal és nem költöttem semmi extra dologra, nem vettem semmi nagyobb értékűt, nem raktam félre.

Összeszámolva tehát:

albérlet: 120 ezer

rezsi: 40 ezer

kaja: 50 ezer

ruha: 15 ezer

utazás: 17 ezer

Ez 242 ezer havonta. Több, mint a mostani fizetésem, amit mindenképpen el kell költenem ha felköltözök. Akkor ha félre akarok tenni legalább annyit, mint itthon adjunk hozzá még 150 ezret.

392-400 ezer Ft-os fizetés az alja amiért MÉG mindig nem érné meg felköltöznöm, mert nem vagyok előrébb semmivel sem a jelenlegi helyzetemhez képest.

2020. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Én egyetlen 30 körüli férfit se ismerek, akinek még soha ne lett volna kapcsolata, a szingli barátaimnak, haverjaimnak, kollégáimnak is volt már, csak most épp nincs. Nem is agonizálnak rajta, nem gyártanak mindenféle összeesküvés elméleteket, nem általánosítanak ilyen ostoba okádék módon, hanem élik szépen az életüket.
2020. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

Diplomás vagy, de pocsék a fizud? Mégis kell lakás, legalább onálló albi?

Itt a megoldás: SEREG, RENDŐRSÉG, SZOLGÁLATOK,

2020. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
7es! Más körben kéne mozognod, én 32 vagyok és nem volt kapcsolatom eddig és ugyanez igaz két gimis osztáltársamra is! Szòval nem egyedülállò a dolog.
2020. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Pedig képzeld kezdezo Miskolci vagyok, 280 és 320 között keresek és még diplomám sincs.
2020. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!