Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, akinek nem tud vezetni?

Figyelt kérdés
Nőgyűlölők és alternatív valóságban élők válaszára nem vagyok kíváncsi.
2020. jún. 12. 10:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg Kari Gerit. Nincs jogsija és ahogy elnézem a figurát lehet jobb is, hogy nem kerül az irányítása alá egy másfél tonnás mozgó tárgy. Biciklizés sem hiszem, hogy olyan jól megy neki, tuti borul néha vele. Elengedett kézzel való tekerést egyáltalán nem nézem ki belőle, hogy tudna. Neki például van felesége, szóval volt nő akinek kellett így.
2020. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Férjem nem tud vezetni,itt Budapesten olyan mindegy ez.
2020. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nem számítottam ennyi válaszra, mindenkinek köszi, aki írt, tartalomtól függetlenül.
2020. jún. 12. 15:23
 34/45 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 25 évesen nincs jogsim és nem is érzem, hogy szükségem lenne rá.

Vidéki városban élek, de mindenhova eljutok gyalog, de inkább biciklivel.

Soha nem rajongtam az utózásért, a legtöbben csak lustaságból ülnek a volán mögé, egyébként semmi szükségük nem lenne arra, hogy vezessenek.

Főleg a sok gyökér, menőző idióta.

Azoknak akik jelenleg az utakon vannak szerintem legalább 70%-nák nem lenne szüksége arra, hogy autózzon. Meg tudná oldani busszal, vonattal vagy bármilyen tömegközlekedési eszközzel, esetleg gyalog, biciklivel stb., hogy a-ból b-be jusson. De hát manapság "kell" az autó, anélkül senkik vagyunk...

Aztán emiatt zsúfolt, büdös, élhetetlen a világ városainak a legtöbbje. Mert boldog boldogtalan kocsikázni akar. Főleg akkor ciki ez szerintem amikor valaki amúgy meg sem engedhetné magának.

Tök fölöslegesen elszórnak egy csomó pénzt a legtöbben az "autókázásra".

Aztán panaszkodnak, hogy soha nem telik nekik semmire, nem tudnak félretenni, megtakarítani. De az autó kell...

És persze azok vannak lenézve akik nem akarnak vezetni és "környezetbarát" módon is meg tudják oldani a közlekedést.

2020. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
77%

Olyanoknak jó a bicikli akik olyan helyen laknak vagy olyan sablon életet élnek, hogy nem kell nekik cikázni. Pesten felkel reggel, elteker a 800 méterre lévő irodába, ha esik akkor sem nagyon ázik meg aztán hazafelé úgyis elmegy 3 bolt előtt és beugrik a Sparba. Kondizni jár munka után, az meg ott van a Spar mellett. Nekik való a bicikli, jól is teszik.

Én viszont például egy közepes méretű városban lakom egy nagyváros mellett. Ennek is a szélén. Ha akarok valamit ami ebben a kisebben van az oda vagy a közepén van vagy a túlsó végén. Biciklivel, ez 6 km, amivel nem lenne nagy gond ha nem kellene néha nagyobb cuccokat is vinnem. Zsugor vízzel sem akarok biciklizni, főleg nem 8-cal. De viszonylag kevés dolog rendezhető itt és sokszor meg sem próbálom itt, hanem irány a szomszédos nagy város. Az csak oda 20 km, amit nem fogok biciklivel megtenni, mert nem egy borítékot akarok ott feladni. Azon a városon belül simán megyek még 20 km-t, ha ott van dolgom. Ezt meg nem fogom buszozgatni 5 átszállással. Autó nélkül körülbelül nem tudok semmit csinálni. Nem beszélve arról, hogy soha nem volt helybeli nőm és valószínűleg nem is lesz. Hozzájuk muszáj valahogy eljutni.

2020. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
na ez az, én 35 vagyok, volt 3 párom másik városból (én kis 20 ezres városban lakok). és mindig nekem kellett mennem a nőhöz, és nem nagyon tetszett nekik amikor elpször busszal mentem.
2020. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
71%

Oké, és mi van, ha a pasi úgy vezet mint Vin Diesel, de nincs lóvéja kocsira? >:) Ugye, hogy a pénz itt a kulcs?


Haverom pont ilyen, A, B, C, kategóriás jogsija van, de csak melóban vezet. Mentősként nem telik neki kocsira.

2020. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
94%
"és mindig nekem kellett mennem a nőhöz, és nem nagyon tetszett nekik amikor elpször busszal mentem." - most nem azért, de szerintem az ilyen nő eleve lapát... az ember társat keres, és nem parazitát.
2020. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten nincs kocsira szukseg. Vegso esetben taxi is van.

Egyebkent inkabb egy vezetni nem tudo, mint egy rosszul vagy eletveszelyesen vezeto ferfi, aki megsertodne, hogy nem akarok beulni melle.

2020. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
#12 Most akkor mi van azzal a szöveggel, hogy a férfiaknak mindig a hatalom kell? Ennek a pasinak hatalma van a kolléganőd felett.
2020. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!