Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Igazából annyi a problémám, hogy az élet különböző területein nagyon le vagyok maradva. 26 éves vagyok jelenleg.


A középiskolát nem fejeztem be, így csak 8 általánosom van.

Illetve jogsim sincs még. De dolgozom, nem keresek olyan rosszul, illetve van több millió forint félretett pénzem. A szüleimmel lakom egyelőre.


Idén még tervezek változtatni, az érettségit elkezdem estin, utána pedig egyetem a célom. A jogosítványt is még elkezdem idén, kocsit is tudok venni utána, ha sikerül.


Igazából ez a két terület, amivel el vagyok maradva szerintem az életben. Ez nektek kizáró ok? Például van egy lány, aki tetszik nekem, de nem merek vele ismerkedni, mert ő egyetemista, és félek hogy emiatt nem jönne össze velem, mivel nem vagyunk egy szinten.


2020. máj. 22. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Biztos sokan összejönnének veled, de az egyetemisták inkább hagyd meg másoknak.
2020. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem lenne gond. Vannak céljaid, terveid. Szépen fogalmazol, helyesen írsz, nem nyomod össze olvashatatlanul a szöveget, szóval van értelme, hogy tanulj, fejleszd magad.
2020. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"de az egyetemisták inkább hagyd meg másoknak."


Érdekes a dolog, mert akiket találtam a társkeresőn lányokat, és tetszettek is, mindről kiderült hogy egyetemista. Bár élőben rólam is azt szokták hinni, hogy egyetemet végeztem, aztán sajnos csalódást kell nekik okoznom...

2020. máj. 22. 14:45
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

-Honnan vannak a félretett millióid? Mi a munkád?

-Hogyhogy nem fejezted be a középiskolát?

-Eddig mit csináltál, hogy most tértél észhez 26 évesen, ha az utóbbi 10 évben nem volt rá vágyad?


Nem fér a fejembe, hogy a középsulit sem fejezted be, most pedig már egyetemre készülsz.

2020. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem számít, az értelem az több, mint a diploma. És nem a szokásos diplomás-fikázást akarom most nyomni, hogy a diploma semmi, de aki járt egyetemre is látta, micsoda alakok kerülnek ki néha, sőt, lesznek néha tekintélyek.


Nem mindenkinek halad ugyanazon a sínen az élete, és nem mindenkinek ugyanaz a célja. Keress olyat, akinek hasonló az értékrendje.

2020. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Betanított munkát végzek, de a környéken ez fizet a legjobban.

Pénzt félretenni könnyű volt nekem, mivel a szüleimmel lakom, és sosem voltak nagy kiadásaim.


Egyszerűen nem érdekelt semmi abban az időben... Nem tudtam rávenni magamat a tanulásra. Utáltam iskolába járni.

Sok problémám volt akkoriban, fizikai is, de inkább lelki problémák...


Eddig is volt rá vágyam, csak valamiért nem mertem belevágni. Elég sok pszichés problémám van, ezek nagy része megoldódni látszik (pl. szociális fóbia, depresszió, szorongás stb), úgyhogy most már úgy érzem, hogy megtudnám csinálni, mivel nem akadályoznak ezek a problémák, legalábbis olyan mértékben nem, mint régen.


Az, hogy egyetemre készülök, az csak egy cél. Ami érdekel, az egyszerűen egyetem végezhető el és kész.

2020. máj. 22. 14:56
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Önmagában ezekkel a tényekkel nem lenne bajom nekem se, csak a sok miértre lennék kíváncsi. Ezek csak tények, de annyiféle indíttatásból fakadhatnak, inkább ez alapján dönteném el, hogy lenne e esély párkapcsolatra. Egyetemista vagyok és szívok rendesen egyetemen, úgyhogy szimplán a tanulás iránti motiváció hiányát is megérteném, viszont az nagyon szép, hogy nem adtad fel, ez mindenképpen pozitív. Ismerkedésnél fontos, hogy amikor ezekről beszélsz nem kell szégyenkezni miatta, hiszen van egy világos jövőképed, csak magabiztosan add elő. A határozott kiállás sokat dob az emberen.

22l

2020. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Így hogy vannak ambícióid és teszel is értük meg amúgy is értelmesnek tűnsz, szerintem nem lesz probléma. Biztos sokan meg fogják még kérdezni, hogy miért alakult így az életed, de amit az előbb írtál az teljesen korrekt válasz és sokan meg fogják érteni.
2020. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha mondjuk fizikai betegség miatt nem tudtál volna érettségizni vagy amiatt mert el kellett tartanod a szüleidet, azt még csak-csak megérteném. De hogy szoc fóbia meg depresszió miatt otthagytad a középiskolát, számomra az elfogadhatatlan. Hogy állja ki az élet többi próbáját az, aki már kamaszként elvérzik egy középiskola miatt? Nem ítéllek el, csak azt mondom, hogy nálam fontosak az ilyen tényezők is egy kapcsolatban, így nem mennék bele.
2020. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ezek a kudarcok inkább erősebbé tettek engem.
2020. máj. 22. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!