Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, akinek nem tud vezetni?

Figyelt kérdés
Nőgyűlölők és alternatív valóságban élők válaszára nem vagyok kíváncsi.
2020. jún. 12. 10:19
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem megy, próbáltam, de egy idő után jobb szembenézni azzal, ha valami nem megy.
2020. jún. 12. 11:25
 12/45 anonim ***** válasza:
38%

Igen, bár próbálnám rábeszélni arra, hogy legyen jogsija, mert utálok vezetni és nekem a férfiassághoz hozzátartozik.

Kolléganőm párjának sincs jogsija, 27 éves a pasi és nagyon infantilis az egész benyomása ettől, hogy a tőle 2 évvel fiatalabb barátnője fuvarozza ide-oda, intéz ebből fakadóan dolgokat. Főleg, hogy amúgy játssza a macsót a srác, ugráltatja a lányt, meg minden hülyeségre van esze, kivéve arra, hogy lassan 30 évesen önállósodjon...Pl. a járvány miatt neki autóval volt javasolt járni, mivel asztmás ezért hetekig a barátnője vitte munkába, ide-oda, majd a srác leköltözött a Balatonra, de ott sem tudott sokat jönni menni pl. nagybevásárolni, mert max. vonatozni tudott volna. Így a barátnője hordozta neki a kaját Budapestről és egyebek. Na ez már nem férfias, sőt... 28N

Amúgy a mai napig vannak oktatók-vizsgáztatók, akiket meg lehet kenni, személyes tapasztalat! ;)

2020. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
28%

Kizárt. Mióta az eszemet tudom, mindig volt autónk a családba, apámnak pl 45 éve van, napi szinten vezet, anyámtól is elvárta hogy legyen, anyu le is tette azonnal a jogsit 26 évesen, pedig már közel 70 évesek, nekünk a gyerekeiknek is van, legalább 25 éve.


Szóval szerintem a mai világban, semmiképpen nem előny akinek nincs. Ultra gáz.

Még ha nincs is éppen most kocsija a pasinak, mert nem éri meg neki fenntartani, vagy van cégese, vagy vezeti az enyémet, de a jogsilét alap.

És nekem nemcsak a jogsihiány ami zavarna az egészben, hanem hogy fogalma sincs a közlekedésről, kinek hol van elsőbbsége, szidja az autósokat, (persze mert életében nem vezetett, azt se tudja mi fán terem a dolog). Nem ért a kocsikhoz stb., nekem ezek nagyon férfiatlan dolgok.

Főleg úgy hogy nekem nőként van autóm, jogsim, akkor elvárom (joggal), hogy neki is legyen.

2020. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
79%
Én simán, marhára nem érdekel ez az egész téma.
2020. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, engem férfiként soha nem befolyásolt az ismerkedésben, hogy nincs jogsim, egyetlen nővel se fújt össze a balsors, akinek ez fontos lett volna... Olyan 20 év kapcsolat után jelent meg a téma, hogy igazán szerezhetnék, n.b. a páromnak van, kocsink van, de ő nem szeret vezetni...
2020. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
51%
A ringyóknak fontos, hogy már akkor legyen autó, amikor összejönnek a felek. Ha a személye a fontos, akkor együtt is tudnak venni, és egy normális nőnek ez rohadtul nem fontos a kapcsolat elején.
2020. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
65%

Az én életstílusomhoz nem igazán illene. Szeretek kocsikázni, hosszabb túrákra menni kocsival, környező országokba átmenni egy hétvégére vagy bármi. Ha nagyon kell végigvezetem de csak fárad az ember, jobban örülök neki ha van aki átveszi a volánt. Vagy legalább olyan ember ül mellettem akinek van jogsija meg vezetési tapasztalata, ha én nem veszek észre valamit akkor tud szólni.

Egyébként én nem hiszem el, hogy valaki egy ilyen egyszerű készséget nem tud elsajátítani. Ezt nem bántásból mondom egyáltalán, de szerintem lehet valamilyen betegség vagy deformitás a háttérben ami miatt ennyire nem működnek azok a képességei amik az autóvezetéshez kellenek. Ez jobban zavarna mint az, hogy nincs jogsija mert komoly dolog is lehet a háttérben.

2020. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
58%
Nem jönnék össze ilyen férfival, nekem hozzátartozik a férfiassághoz az is, hogy tudjon vezetni.
2020. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom miba baj, eddig kb minden ment, amibe belefogtam, de ez...
2020. jún. 12. 12:46
 20/45 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Férfiatlannak tartom, de ugyanúgy nőként azokat a nőket sem értem, akiknek nincs. A családban alap, mindenkinem volt, van jogsija, és aktívan használja. És hagyjuk a BMW, Audi, Merci baromságokat, hogy csak ez kell a nőknek. Nem. De jogsi és vezetni tudás KELL.
2020. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!