Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova menjek, ha összeszeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek, ha összeszeretnék futni egy normális férfivel, akivel leélhetem az életem?

Figyelt kérdés
Nem járok különösebben sehova és ezáltal nem ismerek meg senkit. Nem tudom milyen helyekre kéne járnom.
2020. jún. 11. 19:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem férfivadászt, hanem FÉRJvadászt írtam. Abból gondolom, hogy nem vagy nyitott, amiket Te magad írtál. Ki írta, hogy olyan férfit keres, akivel leélhetné az életét? Nem te írtad? Te magad írtad azt is, hogy aki nem tervez hosszú távra, az nem baj, ha megszakítja veled az ismerkedést. És nem, ezek alapján nem vagy nyitott. Mert kizárod azokat, akiknek az ismerkedés elején még lövésük sincs, hogy komolyra fog-e fordulni köztetek a kapcsolat. De idővel kialakulhatna erős kötődés.
2020. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Férjvadászat sincs.. nem vadászok én semmit. Igen, kizárom az ilyeneket, mert nekem nem fér bele ha valaki csak ideig-óráig tervez velem. Neked akkor mást jelent a nyitott. Én tudom hogy milyen ha én nem vagyok nyitott és most nem ez van.
2020. jún. 11. 22:40
 23/27 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt egyébként. Teljesen lutri, hogy a barátság extrákból meg mindenből mennyi az esély, hogy komoly lesz...semmi...Ha már az elején úgy áll az ismerkedéshez hozzá valaki, hogy semmi lövése meg elképzelése sincs az egészről az időpocsékolás, mert lehet valaki meg tényleg komolyan gondolná az ismerkedést az emberrel... Ma már sajnos ez lett a "divat"
2020. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
De hogy tudod ôszintén megígérni valakinek, hogy életed végéig vele leszel, amíg nem ismered? Szerintem ez úgy megy, hogy megismeritek egymást alaposan és utàna eldöntitek közösen, hogy el tudjátok-e viselni egymás baromságait évtizedeken át. Szó sincs róla, hogy idegenekkel kéne szexelni, meg belemenni barátság extrákkal kapcsolatba meg egyéb baromságokba. Csak szerintem elôbb meg kell ismerni a másikat, és utána eldönteni, mennyire gondolod vele komolyan. Nekem pont az tûnik komolytalannak, ha valaki pár hetes ismerettség után ígérget valaki. Nekem súlyos ígéret az, hogy leélem valakivel az életem. Nem dobálóznék vele felelôtlenül.
2020. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Én szerintem az a fajta ember vagyok akit talán te is keresel... Egyetemen mérnökire jártam és mindig is elvoltam úgy magamban. Meg hát mindig is 100% pasi arány vett körbe.


Csak mostanság kezdek kapcsolni hogy SOKKAL jobban kellene nekem is igyekezni. Szóval talán azok a "normális férfiak" vagy micsodák azok talán kevésbé csajozógépek akik egyik lukró a másikra vándorolnak :D


Magamból kiidulva talán úgy lehetne vele összejönni hogyha látok egy lányt most legyen pl a buszon és nagyon rám mosolyog. Esetleg akkor megpróbálok vele kommunikálni. Vagy tételezzük fel akár egy bevásárló központban kérdez tőlem valami nagyon apró dolgot és közben nagyon mosolyok illegve megdícsér a semmiért. Ergo hogy látszon rajta hogy nem csak útba igazítást kér hanem esetleg érdeklődik is.


Ilyen esetben már csak tényleg a pasin múlik hogy mepróbál-e felszedni. Nem beszélve arról hogy így a neked is tetsző pasit ösztönözheted/jelezheted hogy szabad a pálya. Szóval kevésbé lutri mint egy szórakozóhelyen ahol odajön valami részeg nagybofájú kan :D

2020. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#24 Még mindig nem értem, hogy honnan szeded ezeket. Alap dolog nálam hogy előbb megismerem és utána jövök össze vele. Nem akkor kezdem megismerem mikor már együtt vagyunk..

Nyilván nincs garancia arra hogy örökre együtt leszünk, de tervezze úgy velem. Nem látom értelmét, ha csak fél évig akar velem lenni.. de mindegy, nem kell engem megértened.

2020. jún. 12. 10:57
 27/27 anonim ***** válasza:

24-es

Senki nem kéri, hogy ígérje meg az elején...De ha már mondod, hogy te komolyat keresel és ő meg azt mondja, hogy ő nem akar annyi energiát belefektetni az egészbe, csak úszni kell az árral..Ez a mai férfiak nagy része a 20-30-as korosztályba meg sokszor afelett is...A másik aki megmondja már az ismerkedés elején, hogy ő barátság extrákat akar vagy szexet.

Én teljesen megértem a kérdezőt, itt nem arról van szó, hogy ígérgessen bármit is, hanem csupán arról, hogy az ismerkedést, kapcsolatot vegye komolyan.

2020. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!