Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova menjek, ha összeszeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek, ha összeszeretnék futni egy normális férfivel, akivel leélhetem az életem?

Figyelt kérdés
Nem járok különösebben sehova és ezáltal nem ismerek meg senkit. Nem tudom milyen helyekre kéne járnom.
2020. jún. 11. 19:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Mert szerinted ez így működik? Ad valaki egy GPS koordinátát, ami a "normális férfiak" lelőhelye.. Te odamész, az egyikkel első szerelem lesz az első látásra és éltek boldogan míg meg nem...?
2020. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Ha biztosra akarsz menni valamelyik Disney mesét ajánlanám.

Ha azért van némi realitás érzéked is és van kedved próbálkozni, akkor bárhova, ahol korodbeli emberek megfordulnak.

Olyan hely nincs, ahol biztos találsz olyat aki neked is megfelel és te is neki és emellett soha semmi nem állhat majd közétek. A boldogan élt amíg meg nem... befejezés a mesék sajátja. Az élet kicsit más tészta.

2020. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem! Nem így működik... Nyilván nem jól érted a kérdésem..
2020. jún. 11. 19:52
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

Csak a kliséket tudjuk mondani ez alapján: melóhelyeden szorgalmas férfiakkal ismerkedj. A suliban az okossal, jófiúval, esetleg stréberrel. Ott a Csodák palotája, múzeum, könyvtár, egyetem.


A sztereotípiák szerint a csajozógépek a bárokban, diszkókban vannak, tehát ne ott ismerkedj. Persze ez általánosítás, meg felületes, de ahogy az első is írta, nincs egy lelőhelyük, ahol csak úgy megtalálod őket. :D

2020. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tanfolyam, ahol lehet még, vagy, ha önkénteskedsz, ott remélhetőleg jószívű emberekkel találkozol.
2020. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
Hallod 10-9 férfi tuti elmenekül, ha így nyitsz neki, hogy leakarod élni vele az életed :D vagy lehet 10-10 hehe. Ne így fogd fel a dolgokat, kicsit lazábban azt vagy alakul az, amit szeretnél vagy nem.
2020. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 És mégis ki mondta neked hogy így nyitok..?
2020. jún. 11. 20:09
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként a mai férfiak megfutamodnak. Ha az ismerkedéskor mondod, hogy komoly kapcsolatot keresel és azért tenni kell(tehát nem ilyen járjunk össze határozatlan időre meg nem tervezünk jövőt majd a flow hozza alapon) már szélnek is erednek, de komolyan... Nekem többször telt már csomó időmbe, hogy ismerkedtünk aztán mikor mondtam, hogy én komolyat keresek hosszabb távra (27 N vagyok), utána nem is érdeklődtek tovább... És ez állandóan előfordul...
2020. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Könyvtár, sport, kutyasétáltatás, képzés közben is lehet találni társat.
2020. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Férfiként én is hosszabb távra terveznék (ha fél perc alatt nem tudom elképzelni, hogy majd az unokáinkkal játszunk, nem is folytatom a beszélgetést).

Sajnos nehéz, de mindenképp komoly helyen érdemes próbálkozni (pl. munkahely).

29/F

2020. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!