Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hova menjek, ha összeszeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek, ha összeszeretnék futni egy normális férfivel, akivel leélhetem az életem?

Figyelt kérdés
Nem járok különösebben sehova és ezáltal nem ismerek meg senkit. Nem tudom milyen helyekre kéne járnom.
2020. jún. 11. 19:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#8 Jobb is ha az olyanok elmenekülnek, én ezt egyátalán nem bánom.

Nyilván nem azt akarom hogy egyből feleségül vegyen.. hanem hogy úgy lássam érdemes lehet vele ismerkedni.

2020. jún. 11. 20:31
 12/27 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy ismerni kéne engem, ahhoz hogy olyan választ kapjak, ami tényleg hasznos lehet, szóval inkább hagyjuk, de köszönöm azoknak akik értelmes választ tudtak írni!
2020. jún. 11. 20:36
 13/27 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem vagy valami szimpatikus a válaszaid alapján. Ha megismernek szerintem még rosszabb lesz...
2020. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem kérdeztem hogy szimpatikusnak találsz e.. Magadat minősíted, azzal hogy úgy ítélsz hogy nem is ismersz😄
2020. jún. 11. 20:50
 15/27 anonim ***** válasza:
Itt így indítottál, azért írtam, hogy élesben meg ne említsd, mert menekülni fognak :D
2020. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Azért írtam így, hogy tudjátok, nem alkalmi dolog érdekel, arra bármikor talál az ember partnert.. És ahogy már írtam, az ilyenek meneküljenek, nem bánom egy kicsit sem.
2020. jún. 11. 20:56
 17/27 anonim ***** válasza:
lehet te nem jól fogalmaztad meg azt a kérdést.
2020. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
Biztos vagy benne, hogy jó lesz ez a "férjvadász" üzemmód? Szerintem jobb lenne, ha egyszerűen nyitott lennél a férfiak közeledésére. Akkor se legyél elutasító, ha elsőre nem tudod elképzelni párodnak az illetőt. Csak legyél kedves, érdeklődő. Előbb-utóbb az egyik férfival ki fognak alakulni mélyebb érzelmek. Arra semmi garancia nincs, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket. De egy szakaszon elkíséritek egymást, társak lesztek. És érdemes hálát adni az időért, amit boldogságban töltöttetek együtt.
2020. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18 Nem értem miről beszélsz. Nincs semmiféle “férfivadász” üzemmód. Azt sem értem hogy honnan vetted hogy nem vagyok nyitott..
2020. jún. 11. 21:03
 20/27 anonim ***** válasza:

Táncolni. A primitív bunkók onnan ki szoktak kopni, mert nulla alázat van bennük bármi iránt, és egy idő után zavarni fogja őket, hogy ők a legrosszabbak (ebben is). Salsát javaslom első körben.


Szórakozóhelyekre. Érdemes vinned magaddal egy könyvet és olvasgatnod (ha egyedül mentél vagy még vársz egy barátnődre), a legtöbb tróger kerülni fog, az intelligensebb és/vagy szerényebb csávóknak viszont egy jelzés, hogy nem vagy picsa, illetve jó alapot is tudsz adni, hogy megszólítsanak.

2020. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!