Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy igazi alfa macsó, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi alfa macsó, egy primitív bunkó férfinak miért sokkal könnyebb a nőszerzés mint egy normális férfinek?

Figyelt kérdés

Persze a külső sokat számít, ha szar a külseje egy pasinak akkor sehogy nem lehet csajozni. De ha mondjuk külsőre egy szinten vannak, akkor összehasonlítva sokkal könnyebb egy unintelligens pasinak csajozni mint egy intelligensnek.

Miért van ez így?



2020. jún. 7. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert az ilyen férfi jobban szem előtt van, ő felhívja magára a figyelmet. És tudod a negatív reklám is reklám. Szóval ha te egy szar terméket agyon reklámozol azt sokkal többen fogják megvenni, mint a kiváló terméket, amit viszont nem reklámoznak.
2020. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez az egész felszínes. Ebből nem lehet hosszútávú kapcsolatra számítani, oké egy ideig rózsaszín felhő, de utána már a csajt nagyon fogja zavarni a bunkó stílus ami még az elején "cuki" volt.
2020. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert a normális férfi nem normális, csak annak hiszi magát és mert a macsóknak jellemzően van kiállása és önbizalma.
2020. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert van benne életerő. Kakaskodik. Hiába bunkó, akkor is több az esélye, mint egy néma huszárnak.
2020. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Én ezzel nem értek egyet, de ez most mindegy. Azt állítod, ha külsőre egy szinten vannak, akkor is a butát választaná egy nő. Nyilván ez sem igaz ebben a formában. Viszont ha körbenézek az ismerőseim között, a magukat nagyon okosnak tartó 'rendeskedves' csávók általában annyit filozofálnak mielőtt lépnének valamit, hogy elmegy melletük az élet. Az egyszerűbb, lazább férfiak meg nem tökölnek. Ha tetszik egy nő, akkor lesz ami lesz alapon kezdeményeznek. Nyilván annak aki meg sem próbál semmit, annak nem is fog sikerülni semmi. Ezért láthatsz te egy-két olyan esetet, ahol az átlagos szellemi szinten lévő férfi sikeresebb.
2020. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Mitől normális az, akit te annak nevezel?

Nekem sok esetben úgy jött le, hogy aki normálisnak tartja magát, az sokszor pont nem az.

N27

2020. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon könnyű az ismerkedés egy átlagos külső + kiemelkedő személyiséggel.


Viszont egyik ismerősöm példáját hoznám fel. Testépít, még nem versenyzik, de már modellkedett.


Elképesztően jól nézki.


Fesztiválra barátokkal ment, ott megismerkedett egy lánnyal és vissza akart menni a sátrához, de picit részeg volt így rossz sátorba ment be, de ennek ellenére pár perc után szinte 0 habozással egymásnak estek azzal random lánnyal akit ott látott életében előszőr.


Majd miután végzett tovább ment és megtalálta az eredetileg célnak kitűzött sátra és azzal a lánnyal is lefeküdt.


Nem vagyok incel, aki a kinézetét okolja a sikertelenségért, mert én teljesen átlagos kinézettel is sikeresnek mondanám magamat, DEEEE ez már egy másik szint.


Amit én a személyiségemmel soha sem tudnék elérni, vagy lehet de nagy szerencsével nekem is lehetséges lenne egy ilyen haosnló történet, de az felérne egy lottó nyereménnyel.


Míg ez a fiú, ténylegesen bárkire mutat le tud vele feküdni a lány szingli, sőt akkor is ha nem. Ez tényleg csodával határos és csak filmekben lehet hasonlót látni.


Szóval érzem a kérdező fursztráltságát, de ez egy anomália. A legtöbb esetben a teljesen átlagos férfi nyer a jó személyiséggel.

2020. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

7!


Ott tévedsz ez a srác nem tud mindenkivel lefeküdni, csak az ilyen olcsó ribikkel, mert nekik pontosan rá volt szükségük.

Az én barátnőm (vagy exeim) azonnal kivágták volna a fenéne, ha kicsit is részegen közelít hozzájuk egy srác.

2020. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Amikor azt mondtam hogy szinte bárkivel letud feküdni nem arra gondoltam hogy abban az adott szituációban.
2020. jún. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Mert a nőknek nem kell igazi FÉRFI manapság, sőt azt sem tudják, hogy milyen az.: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezért a bunkót hiszik férfiasnak.

2020. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!