Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon sok lány mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon sok lány mért nem ír vissza egy fiúnak, még akkor se ha teljesen normálisan írt az a fiú?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztaltam már, hogy feltettem egy kérdést, jöttek válaszok. Kicsit bővebben akartam beszélni erről a témáról, így hát írtam olyan válaszolóknak, akik hosszabban fejtették ki a válaszukat, mivel gondoltam, hogy ők akkor nyitottabbak egy hosszabb beszélgetésre is. De mikor ezek a válaszolók lányok voltak, szinte soha nem írtak vissza. Ezt mér csináljátok lányok? Felteszek egy olyan kérdést, hogy koliban ki, hogy oldotta meg a maszturbálást, írok egy-két válaszolónak, és semmi választ nem kapok. Ez mért jó nektek?

2020. jún. 5. 10:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

mert minden nyálcsorgató b4r0m ír ilyeneknek és már rég kiégnek amire hozzád érnek, vagy épp annyira sablon, unalmas leveled van, hogy ezek között csak 1 ilyen kiéhezettnek tűnsz akitől menekülnek


F

2020. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes jól leírta.

N

2020. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarok bővebben beszélni a témáról, akkor leírtam volna a válaszban. Senkinek semmi köze a magánéletemhez, leírom amennyit meg akarok osztani. Én sem szoktam válaszolni senkinek, mindenki csak dugni akar, vagy képet küld a farkáról csak úgy. Nem is értem, mit gondolnak ilyenkor.
2020. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Mert ez egy oldal, ahova feltesz a kérdező egy kérdést, a válaszoló meg egy választ. Bármennyire hihetetlen, ez az oldal fő profilja. Ha még valamit akar a kérdező, tud kommentelni a kérdéshez.

Mi állandóan kapjuk a leveleket, és a legtöbbször olyan céllal. Sok lány elhatározza, privátra nem reagál. Mert okkal írt a kérdező privátot, és nem a kérdés alá...illetve, amit gondolt a kérdésről, azt már leírta, ezzel a téma lezárva.

2020. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavarnak a privátok, amíg a pasik át nem lépnek egy bizonyos határt. Ne lepődjön meg, ha nem válaszolok rá, még akkor is, ha elfogadható stílusban teszi azt. Jobb lenne, ha megkérdezném, hogy mi közöd hozzá? Szerintem nem. Simán fogadd el, nem akar olyan témákról beszélni, amit te szeretnél.
2020. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert nem köteles senki visszaírni senkinek. Mindenki annyit ír amennyit szeretne, annak akinek szeretne. Nincs ÁSZF, hogy minden privát üzenetre kötelező válaszolni :D
2020. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én minden privire szoktam válaszolni, de egy idő után a rámíró csak egyszavas válaszokat szokott adni, ellaposodik a kommunikáció. 17/L
2020. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Vajon miért is nem válaszolnak ilyen üzenetekre? :D Te ezt komolyan kérdezed?


Akkor elmondom én miért nem. Először is süt az ilyen üzikből, hogy nem a kérdés érdekli, hanem ismerkedni akar, amit viszont én nem akarok.

A másik, ha ismerkedni akarnék, akkor sem válaszolnék ilyen tartalmú üzenetekre. Keress valami szex chat-et, ott majd rendelkezésedre állnak az otthoni farokveréshez.

2020. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfi létemre is volt hogy bundákat meg fa**omtudja miket ajánlgattak mert azt hitték nő vagyok. Nem csodálom hogy kiégnek a csajok ettől a sok idiótától.😁
2020. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az oldalnak az a lényege, hogy egy nyilvános kérdésre nyilvános válaszokat írnak. Értelmetlennek és idegesítőnek tartom, ha privátban elkezdenek írogatni. Reagáljon a válaszomra ott, a kérdésnél, aztán majd ha van még mondanivalóm, újra válaszolok.
2020. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!