Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon sok lány mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon sok lány mért nem ír vissza egy fiúnak, még akkor se ha teljesen normálisan írt az a fiú?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztaltam már, hogy feltettem egy kérdést, jöttek válaszok. Kicsit bővebben akartam beszélni erről a témáról, így hát írtam olyan válaszolóknak, akik hosszabban fejtették ki a válaszukat, mivel gondoltam, hogy ők akkor nyitottabbak egy hosszabb beszélgetésre is. De mikor ezek a válaszolók lányok voltak, szinte soha nem írtak vissza. Ezt mér csináljátok lányok? Felteszek egy olyan kérdést, hogy koliban ki, hogy oldotta meg a maszturbálást, írok egy-két válaszolónak, és semmi választ nem kapok. Ez mért jó nektek?

2020. jún. 5. 10:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne mindig, mindenhol nyitottnak lenni az ismerkedésre? Van itt egy tarskereso kategória, onnan írj rájuk,es akkor jóval nagyobb esélyed lesz sikerre.
2020. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
#8 igen komolyan kérdeztem, mert soha nem szoktam ismerkedés céljából privát üzenetet írni. Ha írok, akkor az mindig az adott személy egy kérdésre adott válaszával kapcsolatos.
2020. jún. 5. 11:58
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert teljesen más, hogy egy ilyen topicba kiírsz erről egy kérdést és valaki válaszol rá érdemben, mint az, hogy privátban elkezded erről zaklatni. Engem is marhára zavar mikor ismeretlen férfiak látatlanba barátnőjüknek kérnek, és egyátalán nem tartom normális jelenségnek. Bocsi, de azon kívül, hogy valaki Nyilvánosan névtelenül megválaszolja a kérdésed, a többi dolgához rohadtul semmi közöd nincs. Ez van. Hidd el, ha részletezni szerette volna akkor azt beleírta volna a válaszába.
2020. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a kultúra és közösség rovatban írt válaszomról akarsz még beszélgetni, benne vagyok. De ha esetleg unalmamban végigpörgettem a szexualitás vagy a párkapcsolat rovatot és válaszoltam egy farokméretes vagy masztis vagy bármi más kérdésre, arról nem kívánok hosszabban beszélgetni. Pont. Ha nem érted miért, akkor veled meg pláne semmiről nem akarok beszélgetni.
2020. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%

Mindig kibújik végül a szög a zsákból....és a lányok amúgy nagyon jó érzékelőkékkel rendelkeznek, hogy élből kinek nem szabad válaszolni. A kérdésből jövő probléma már sokat leír a kérdezőről...aztán pár perc, és kibukik milyen is igazából :D Idegbetegek, örök szüzek, céltalanok, stb, kizárva..

ezt még az előző válaszom kiegészítésére írnám :)

2020. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%

Mert a sok nyomorult már minden netes felületet társkeresésre...öhöm laza szexpartner keresésre használ. Menj vissza a 2000-es évek elejére, ott még lehetett értelmesen, értelmes emberekkel beszélgetni. Mivel ma már minden IQ hiányos ostoba idiótának van okostelefonja internettel, így egy szemétlerakó lett kb. a fórumok, a társkeresők és ismerkedős appok összessége, de minimum a 99%-a.


Értéktelenné és érdektelenné váltak az emberek egymás számára. A te sztorid, a te életed 5Ft-ot nem ér mások szemében, mivel 1 perc alatt 10-en írnak ugyanolyanokat. A dugás, franciásan a bahszás mára olyan kommersz lett, mintha beledobnál egy almacsutkát a szemetesbe. Egy nő akkor és azzal kefél akivel csak akar, legyen az 14 éves vagy 90. Házas vagy szingli. A férfiak ezért lettek a bolygó lúzerei, mert azért a nyomorult f*s orgazmusért bohócot, rabszolgát, pincsikutyát csináltak magukból.


A FÉRFI nem a neten sírdogál, meg valami nyomi társkeresőn írja a sablon vagy a részletes jópofizó, cukiskodó, mi a kedvenc hobbim és filmem típusú leveleit, hanem ismerkedid a való életben. Pöcsköszörű nyomingerek gyűlekezetévé degradálódtak, amin nem segít az ál-keménység sem.


Naaaa, ezt látják és érzik a nők, így semmi ingerenciájuk sincs az idejüket pazarolni a semmiért és a semmire.

2020. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha visszaírok, tuti oda lyukad ki előbb utóbb a beszélgetés, hogy ismerkedni akar.

Először is, van pasim.

Másodszor, tuti hogy jóval fiatalabb nálam aki privizik.

Hát ezért.

2020. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%
Vajon miért is nem Liszt Ferenc életét akarod priviben megvitatni az illető maszturbációs szokásai helyett? Sírok, hogy nem érzed, mi a gáz benned, és még magad normális levélírónak tartod.
2020. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként heti 10 körüli farkas képet szoktam kapni ezen az oldalon úgy, hogy semmit nem teszek annak érdekében hogy kapjak. Mi értelme ennek? Általában azt kérik hogy mondjak róla véleményt. De mégis mit mondjak róla? Láttam már ennek az oldalnak köszönhetően mindenféle farkat 16-60 évesig, kicsitől nagyig, szőröstől csupaszig. A netkorszak előtt aki a farkát mutogatta nyilvánosan azt szatírnak titulálták és büntették, itt pedig ez teljesen természetes. Miért esik jól a fiúknak teljesen ismeretlenül a nemi szervüket mutogatni?
2020. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

20.

Na erre én is kiváncsi vagyok.

Miért mutogatják?

Élőben nem merik?

2020. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!