Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon sok lány mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon sok lány mért nem ír vissza egy fiúnak, még akkor se ha teljesen normálisan írt az a fiú?

Figyelt kérdés
Rengetegszer tapasztaltam már, hogy feltettem egy kérdést, jöttek válaszok. Kicsit bővebben akartam beszélni erről a témáról, így hát írtam olyan válaszolóknak, akik hosszabban fejtették ki a válaszukat, mivel gondoltam, hogy ők akkor nyitottabbak egy hosszabb beszélgetésre is. De mikor ezek a válaszolók lányok voltak, szinte soha nem írtak vissza. Ezt mér csináljátok lányok? Felteszek egy olyan kérdést, hogy koliban ki, hogy oldotta meg a maszturbálást, írok egy-két válaszolónak, és semmi választ nem kapok. Ez mért jó nektek?

2020. jún. 5. 10:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert betegek, de ma a devianciákra azt mondják, ők csak mások.
2020. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit el akart mondani, azt elmondta. És tényleg milyen érdekes, hogy a masztis kérdést akarod bővebben kitárgyalni.
2020. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Amit a témához hozzá szerettem volna a fűzni, azt leírtam a kommentben. Részemről a válasz elküldésével lezártam a dolgot. Ha van hozzáfűznivalója, akkor írja meg egy másik üzenetben, és majd szintén nyilvánosan válaszolok rá.

Általában elolvasás nélkül törlöm a legtöbb privát üzenetet, mert nem beszélgetős oldal. A halálom, amikor jön az üzenet, hogy "Szia. Szeretnél beszélgetni?" Könyörgöm, miért szeretnék beszélgetni egy totál ismeretlennel, aki felé semmilyen módon nem kezdeményeztem? Pláne nem értem, hogy miért hiszik azt néhányan, hogy nekem tesznek szívességet azzal, ha a maszturbációmról, a szexuális életemről kérdeznek. Amikor megírom nekik, hogy magánügy, akkor pedig jönnek a "Csak kíváncsi vagyok", "De miért?", "Úgyse tudom, hogy ki vagy", "Akkor csak én mesélek" válaszok. Nektek nincsenek barátaitok , vagy mi?

A kérdésed nyilvános, a válaszok is azok rá, így nem kell privátban faggatni a másikat.

21/L

2020. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "kíváncsi vagyok" engem is kiakaszt. A világ egy csoda, ezer dologra lehetne kíváncsi, de neki ez kell.


Meg amikor leírok valamit, és jön bizonygatni, hogy de majd változok. Majd szeretni fogom a durva szexet, majd akarok gyereket, NYUGODJAK MEG, majd minden változik. Én meg: ???? Ki a phasz kérdezett?


Olyan érdekes, hogy nőtől még nem kaptam ilyen "én jobban ismerlek, megmondom a jövődet" üzenetet.

2020. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

#18 senkinek nem akarom a maszturbációs szokásait megvitatni. A kérdésben is említett esetnél az történt, hogy a válaszoló írt, hogy neki két kolis időszaka is volt, és egyiknél megtudták beszélni ezt szobatársakkal, másiknál nem. Írtam neki, hogy az első esetnél mi kapcsán merült fel náluk a téma, hogy megbeszéljék, hogy hogyan intézik ezt, illetve a másodiknál mi volt ennek az akadálya. Én megértem, ha nem akar erről beszélni, megírja és akkor elfogadom. Csak nem értem, hogy mért hallgatással kell közölni a másikkal, hogy nem akar erről beszélni.

A másik. Én se nem küldök a farkamról képet, se nem ismerkedés céljából írok másoknak. Se nem vagyok idegbeteg, mint azt #15 írta, és más problémám sincsen.

2020. jún. 5. 14:30
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
De ez egyszerű: nem jár neked a válasz. Ha nekem, nőnek, nem írnak, akkor elfogadom, hogy az egy nemleges, elutasító válasz. De nektek annyira fáj ez, hogy idegenek ignorálnak. Tiszta beteg dolog.
2020. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
ez uaz mint a facebook, nem társkereső
2020. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mert előbb-utóbb kiderül hogy nem normális az illető..
2020. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne #19 és #20 hogy tudnak farkas képet kapni, amikor azt csak linkben lehet küldeni, tehát egyértelmű, hogy nem kell megnyitni a linket. Ezt egy óvodás is felfogja. Tehát vagy IQ nullák vagytok, vagy szerettek farkakat nézegetni, csak megy itt az ájtatoskodó önsajnáltatás, vagy felültetek ti is a full kamuvonatra az "x db farkas képet kapok naponta/hetente" szöveggel.
2020. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez a genyamami sokat süllyedt szzellemileg, mióta nem olvastam itt :D
2020. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!