Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normálisan ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Manapság hol lehet normális pasikkal ismerkedni? Utcán nem megy oda senki a másikhoz, tinder egy vicc. Ismerős ismerőse nem nagyon jöhet szoba, nemrég költöztem a városba és meg nem ismerek sok embert. Valami tipp?

Itt nem szeretnek ismerkedni, szóval ne is írj privátot.

24/n


2020. jún. 4. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Bárhol. Akár itt is. Nyugi, nem írok privátot. :D
2020. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert ha élőben menne oda valaki, akkor azt mondanád, hogy "igen, oké"


Aha, persze.

2020. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Normális pasi=jóképű?
2020. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
#3 Valószínű erre gondol
2020. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én utcán még olyat nem láttam, hogy valaki odamegy egy lányhoz, az meg el van tőle ájulva, hogy micsoda férfi az illető. A valóság inkább az, hogy enyhe flegma, lenéző arckifejezéssel leépítik az illetőt. Ha épp Pesten jártam és kerestem valamit, az utcán csak az idős hölgyek voltak hajlandóak segíteni. Huszonéves lányok meg átnéznek az emberen. Így később ilyen esetben már eleve nem is próbálkoztam korombelihez hozzászólni sem. Sajnos ez van. Nem tudom, más városban jobb a helyzet?
2020. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Itt a gyakorin vannak a legnormalisabb pasik
2020. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ott, ahol mások is potenciálisan nyitottak rád. Vagy legalábbis az az egy, akihez közeledni próbálsz.

Ismerkedni bárhol lehet, ezt nem fogja fel senki. De nem a másik lerohanásával "nekem tetszik, őt meg leszarom" alapon, hanem kölcsönös érdeklődéssel és nyitottsággal, kezdetben apró lépésekkel, hogy ennek megléte kiderülhessen nyomulás nélkül.

2020. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán értelek ... panszkodsz, hogy nem tudsz ismerkedni, de itt ne írjon rád senki, értem ...
2020. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!