Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért passzívan kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért passzívan kommunikál netes társkeresésnél? Ti is tapasztaljátok ezeket?

Figyelt kérdés

Most jelenleg Tinderen vagyok fent,de jó pár olyan nővel találkoztam,hogy csak én tartom fent a beszélgetést.

Ha én nem írnék akkor vége is az ismerkedésnek,mert ők szinte tuti hogy nem fogják folytatni a beszélgetést.

Direkt nyitott kérdéseket teszek fel,amire nem csak igennel vagy nemmel lehet válaszolni,de egy idő után kifullad a dolog,mert én is beleunok,hogy csak én tartom fent a kommunikációt szinte.


2020. jún. 7. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert nem nyűgözted le őket, kérdező.
2020. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Pontosan, ahogy az első írta.


Ha nem vagy az a férfi, aki pont az esetük, akkor nem fogod annyira érdekelni őket, hogy visszakérdezzenek.

2020. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
68%

Maradjunk inkább annyiban, hogy más jobban lenyűgözte őket.

Figyi, mondok egy egyszerű dolgot.

Míg pl a badoo-n, meg hasonlókon te profilokat böngészel férfiként,

addig a nők szinte kizárólag csetelnek.

Ergo pikkpakk van anyni jelentkező náluk, hogy teszemazt, újak fenntartásával már nem is tudnak/akarnak foglalkozni.

2020. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal állj le beszélgetni, aki mondjuk nem csak pár szavas válaszokat ad és látsz a részéről is érdeklődést.
2020. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Mer buták mint a föld azt hiszik elèg hogy nekik van nunijuk ha találkoznál velük csak a hajdobálás fogakat kirakva nyerítenènek semilyen tèma nem èrdekli őket sem gasztronómia sem politika sem az időjárás , unalmas futó szalagon gyártott nullák akik várják Menő Jenőt hogy elvigye őket moziba vásárolni ,,, azon kívűl persze essèl hanyat vegyèl virágot ès teperj ezerrel mert neked ez a dolgod mivel másik 100 is ott teper nekik, ehhez vannak szokva .èn is nő vagyok engem a nyers stìlusom miatt ezek a fajták messzire elkerülnek mert maximum az ex vagy jelenlegi párjuk sexuális èletèt kibeszèlik ami számomra tabu , vagy a körömlakk tèma ès a hajhosszabítás szemöldök tèma ...hát köszönöm inkabb leszek magányos mint egy agyhalott baratnő biztos èn vagyok az utálatos eegybkènt sőt biztos 😆 de nem sok normálissal találkozok katasztrófa nem irigylem a mai fiúkat fèrfiakat .egy szónak száz a vège van nunijuk ha eszük nincs is ès ezèrt te vezekelni fogsz ,fogtok 😂
2020. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanezt tapasztaltam a férfiaknál. Én produkáltam magam, ők elintézték a választ annyival, hogy "igen", "nem", "nem tudom", "értem", "oké" ":)". 3 napig tartott a tinderes karrierem :D
2020. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös, adom a zöldet, ez nagyon igaz
2020. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert mindig a jobbat várják.

Igen.

2020. jún. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit ez általános jelenség lett nálunk. Nagyon kevés az a lány aki normálisan tud kommunikálni. Tudják azt, hogy társkeresésben ők vannak jobb helyzetben.
2020. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülnék egy olyan programnak ami pl. egyszerre csak egy társat ajánlana fel nekem, és csak mi ketten láthatnánk egymást akkor, ha nincs szimpátia egyik fél részéről sem, akkor újabb és újabbat dobna fel.Míg nincs mindkettőnknek kölcsönösen tetsző találat. Ez a jelenlegi twoo, tinder stb. ilyen appokat nagyon utálom. Csomóan szórakozásból használják, megrohamoznak egyszerre minket mint a farkas a bárányokat, ilyen körülmények között alig lehet kiválasztani a megfelelő partnert.Mutogatjuk magunkat csomó idegeneknek, mint valami árucikkek lennénk,szeretnénk ha megvennének minket.Értékelnek minket,mintha valamit is jelentene az egész...

A kérdésre válaszolva. Nem is lehet egyszerre több emberrel (legalábbis én biztosan nem tudnék) minőségi kommunikációt folytatni.Sztem is az van, hogy másokkal találták meg ezek a hölgyek a közös hangot a tinderen.Minek folytassa veled, ha van más akivel komolyabbak a szándékai.

2020. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!