Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem? Inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Inkább megvonni magamtól teljesen a szexet csak azért mert nem találok olyan embert akivel egy párkapcsolatot el tudok képzelni (szóval akár évekig semmi) vagy pedig inkább barátság extrákkal stb.-be bele kellene mennem? 27 N

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Bizonytalan idáig megvonni magamtól mindent
Barátság extrákkal stb.
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Erre a kérdésre csak te tudsz válaszolni, ha őszinte vagy magadhoz. Nem mindenkinek való a barátság extrákkal vagy hasonlók, ha te se bírnád lelkileg akkor minek kergetnéd magad bele? Szex nélkül simán ki lehet bírni pár évet.
2020. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én belementem a barátság extrákkal dologba, mellette ismerkedem, de elég gáz a felhozatal.
2020. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább megvonom magamtól a szexet pár éve, mert nem nekem való az alkalmi meg a barátság extrákkal, én csak szerelemmel, bizalommal tudok szexuális kapcsolatba lépni, így várom a párom, akivel majd megélhetem.
2020. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem huszonévesen nagyon nem kellene akár évekre szex nélkül maradni, ha egyébként nem alacsony a libidód. Abból csak frusztráció lesz, semmi más, főleg nem valami pozitív... A felhozatal tényleg gáz, nehéz és időigényes olyat találni, akivel van értelme valami komolyabba belemenni ÉS nem sírod el magad, ha hozzá kell érned ÉS még szerelmes is leszel belé. Teljesen reális tehát, ha években gondolkodsz, de ahhoz még fiatal vagy, hogy ilyen hosszú ideig "nélkülözz", a kezed és a segédeszközök pedig nyilván nem ugyanolyanok...
2020. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen a nem "gáz"?

F

2020. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ki lehet bírni éveket szex nélkül, sőt, akár egy egész életet is. Nem elsődleges szükséglet.

A szexet én is csak komoly párkapcsolatban tudom elképzelni.

2020. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha kapcsolatot keresel, de megalkuvásból bevállalaz olyan hibrideket, mint a barátság extrákkal, akkor caak frankón tönkre fog tenni az egész...
2020. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
#5 Olyan akire vagy 40 nő pályázik épp, így a nem igazán jó csajoknak nem sok esélye van, persze ettől még arra fáj a foguk. Így évekig nem dugnak. :D
2020. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként válaszolok, leírnám velem hogy volt, hátha segít picit neked.

Én 3,5 évet voltam egyedül, szex nélkül. Szóval ki lehet bírni, megzakkanás nélkül... Persze jobb ha ez nem így alakul, és van az embernek egy kiegyensúlyozott kapcsolata.

Én olyan vagyok aki nem fog közeledni úgy a nő felé hogy tudom csak szexet akarok az adott nőtől, és nem vagyok biztos benne hogy ő mit akar. Ezért éltem eddig szex nélkül.

Egyszer találkoztam(neten) egy olyan nővel aki konkrétan barátság extrákkalt keresett, de érzelmekkel. Igazából nekem nem volt veszteni valóm, és tetszett amit írt magáról. Elkezdtünk ismerkedni. Mindkettőnknek nagyon bejött a másik. Személyesen is.

Ha a körülmények olyanok lennének , tuti hogy nem csak ennyi lenne köztünk. Mondjuk én reménykedem hogy idővel szépen , egy normális kapcsolattá forrja ki magát. Úgy is indult az egész mindezek ellenére hogy többször randiztunk mire lefeküdtünk egymással. Nekem konkrétan életem legjobb órái voltak, sosem voltak ilyen pozitív élményeim randizásról.

De ehez kellett az hogy egyikőnk sem csak a szexért kezdett ebbe bele, nem volt mindegy a partner személyisége. Csakhogy életvitelünk bekorlátoz minket jelenleg, ezért csak hébe hóba találkozunk. De nem csak a szex miatt.


Ki tudja hátha te is belebotlasz valakibe akivel megkedvelitek egymást. Szerintem mindegy honnan indul a dolog , ha később egy nagy szerelem lesz belőle.

Azt javaslom hogy légy körültekintő, sajnos nagyon sok férfi a saját érdekeit nézi, szexben is.

Ismerd meg a kiválasztottat, ha nem jön be , még mindig visszaléphetsz a dologtól.

Régen én azt mondtam nem mennék bele ilyen kapcsolatba. Ha ezt betartom , most rengeteg olyan élménnyel lennék szegényebb amit ez a nő adott nekem. És itt nem a szexről beszélek. Bármi lehet , bármi, bárhogy alakulhat nálad is.

De tényleg figyelj oda, szűrj, és ne hagyd magad kihasználni. Vannak normális férfiak , akik normálisan állnak ehez a dologhoz.

De ez a te döntésed, ha nem megy ne erőltesd... Például ehelyett fejlesztheted hagad, olyan ismeretekre tehetsz szert , amivel később megtalálhatod az igazit. Neten rengeteg anyag van, csak venni kell a fáradtságot és átnézni őket.

2020. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg rajtad múlik. Ha el tudod vonatkoztatni a szexet és a komoly érzelmeket akkor érdemes barátság extrákkalt kialakítani mert a testi és némileg a lelki igényeket is kielégítheted vele. Nekem bevált, de ahány ember annyi féle. 30/F
2020. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!