Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakítható át egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítható át egy barátság extrákkal párkapcsolattá?

Figyelt kérdés

2x feküdtünk le 1 hét alatt, én voltam neki az első, iszonyatosan jó vele lenni, nem fogjuk meg egymás kezét, de összebújunk a moziban, tömegközön egymásba gabalyodunk, csókolózunk. Úgy kezdtük el ezt az egészet, hogy csak a szexről szól, de én többet érzek iránta.


19L



2019. júl. 23. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Húha, kétszer lefeküdtetek és már barátság extrákkal + szerelem?


Gyerek vagy még te ehhez.

2019. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Úgy, ahogy akarod.
2019. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy autód, amit eladtál 100 ezerért. Két héttel később hogy tudod meggyőzni a vevőt, hogy mégis 500 ezret ér, és adjon érte ennyit?

Sehogy.

2019. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így önmagában nem megválaszolható. Kérdés, hogy miért lett barátság extrákkal? Mi az indoka, hogy nem eleve párkapcsolatnak indult?
2019. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nezd meg a filmet es kiderul.
2019. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy személyes példa:

Egyszer én mondtam nőként, hogy legyen barátság extrákkal. Bizonytalan voltam magamban is, benne is. De az valójában az első szextől már bizony párkapcsolat volt, csak max. egy nagyon átmeneti ideig nem annak neveztük... utána meg neveztük sehogy, egyszerűen csak élveztük. (Együtt is éltünk.)

2019. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*nem neveztük sehogy
2019. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!