Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan leszbikus lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan leszbikus lány, akinek a barátsága alakult át sikerrel párkapcsolattá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Arra lennék kíváncsi, hogy mindig csak olvasom az ilyen kérdéseket, hogy "Beleszerettem a legjobb barátnőmbe, hogy mondjam el neki? Lehetséges, hogy ő is szeret?", de a végkifejlet itt sohasem derül ki.


Tehát olyan szituációkra lennék kíváncsi, amikor két közeli barátnő, akik addig nem nagyon voltak lányokkal párkapcsolatban elkezdenek gyengédebb érzelmeket táplálni a másik iránt. Kölcsönösen. :) Hogy végül hogy tört meg a jég, ki és hogyan mondta el, hogy alakult a helyzet?


Én is hasonló helyzetben vagyok, és jól esne pár bátorító szó, mások sikertörténete, bármilyen tanács. Írnátok? :)

Menthetetlenül beleszerettem a legjobb barátnőmbe és van rá esély, hogy viszontszeret, csak nem tudom mit tegyek, mit lépjek, kérlek, segítsetek!


Köszönöm! :)



2013. jún. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

BIztatni, tanácsot adni nem tudok sajnos. Ugyanebben a helyzetben vagyok, de én tudom, hogy ő soha nem nézne rám "úgy". Volt idő, amikor reménykedtem, meg bele képzeltem dolgokat a helyzetbe de már próbálok reális lenni.

Amiért írtam: amikor olvasom ezeket a kérdéseket, bennem mindig az merül fel, hogy a felesleges önemésztés helyett miért nem ismerkedünk egymással? Talán könnyebben tovább tudnánk lépni... :-) Én lassan 1 évnyi szenvedés után jutottam el eddig. :D

19/L

2013. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én sokáig csak barátságban voltam egy leszbikus barátnőmmel, összejöttünk majdnem egy éve már működik. De nyilván ez más helyzet.

Nekem is a legjobb barátnőm hetero egyébként el se tudom képzelni hogy milyen lenne ha beleszeretnék :/ Nem irigyellek titeket.

De szerintem ő észrevenné és megbeszélnénk...talán.

2013. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 3 ilyen beleszerettem a legjobb barátnőmbe ''eset'' is megtörtént velem. Az elsőnél még kicsik voltunk (mármint alsósok) sose mondtam volna meg neki, abból nem is lett semmi meg el is költöztünk stb. A második volt a legkomolyabb majdnem megőrültem, neki sem mondtam el. El kellett mellőle ülnöm mert már lassan a közelében levegőt sem kaptam meg a tananyagra se tudtam koncentrálni, egyébként mostanába ezzel a lánnyal jóba vagyunk és mióta tudja hogy leszbikus vagyok látom rajta hogy talán többe is benne lenne. A harmadik eset nem volt túl komoly csak egy hírtelen fellángolás, vele simán megtudok maradni barátság szintjén de azért néha vannak vele érdekes álmaim. Egyébként az utolsónak én sem vagyok közönbös csak a családja meg a társadalom véleményétől fél. Tudom hogy ez nem volt valami biztató,csak annyit tudok tanácsolni hogy olyannal kezdj aki más előtt is megmeri fogni a kezedet, különben nincs értelme. 18/L
2013. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Elsővel egyetértek, miért nem ismerkedünk? :D

2013. jún. 14. 22:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként alakulnak a dolgok a barátnőmmel, ha érdekel valakit, majd leírhatom a fejleményeket. :)
2013. jún. 14. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor majd én mesélek! :)

Mikor megismertem, nem hittem volna, hogy egyszer legjobb barátnők leszünk, főleg azt nem, hogy járni is fogunk.

Pont akkor lépett az életembe, mikor szükségem volt rá. 2 hónap alatt simán a bizalmamba férkőzött, és 2 nap utána ha nem láttuk egymást, sírógörcsöt kaptunk. Rajongtunk egymásért, és tudtuk, hogy soha nem szerettünk így még senkit. De ekkor még csak legjobb barátnők voltunk.

Aztán az egyik napot végig vele töltöttem. A családjával elmentünk lovagolni, fagyizni, moziba, aztán a nap végén nála aludtam. :) Filmezni is úgy filmeztünk, hogy ő átölelt hátulról. És egyszer mikor megfordultam, a számra adott puszit. Nekem mintha ez ilyen tök természetes lenne, visszafordultam előre, és csak mosolyogtam. Aztán mikor visszafordultam, én adtam a szájára puszit. Fél perc múlva már senki nem tudott minket szét szedni, az egész estét végig csókolóztuk. És ez a következő nap se volt nekünk furcsa, mintha mindig is csináltuk volna. Utána jött a többi dolog is, ami jár egy párkapcsolattal:) Mindent megbeszéltünk, és sose veszekedtünk. Apró összekapások voltak, de az is csak amiatt, ha pl nem tudtunk aznap találkozni. Az anyja engem sose csípett valami miatt..már az elejétől. Aztán mikor kiderült, hogy mi van köztünk, az maga volt a pokol. Eltiltott tőle... az egész nyaramat végigbőgtem. Ő meg megígérte nekem, hogy nyár után végre könnyebben fogunk tudni találkozni. Aztán eltűnt. Én írtam neki, és le lettem koptatva. Szerintem az életbe többet sose fogok ekkorát koppanni. :") Máig nem tudom miért történt ez, pedig ez már 2 éve volt.

Illúzió rombolónak leírom, hogy akkor 14 évesek voltunk... de teljesen komoly volt az egész kapcsolat. Legalábbis részemről. Én azóta szeretem, és várok rá...


Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett. Ebbe a témába nagyon toppon vagyok. Valamiért szeretek erről írni. :D

Ha veled történt már valami fejlemény, akkor várom a Te történeted is levélbe! :))

2013. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!