Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért olyan érzéketl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért olyan érzéketlenek, miért nem érdekli őket a szerelem, a romantika?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 15:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

11# Én írtam szerelmes levelet kézzel, sőt verset is. És nem tinikoromban, kicsivel később.

A világ felgyorsulásában valahol mi magunk is közrejátszunk, így le is tudjuk lassítani. Persze nem könnyű..

2020. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21

És mi lett az eredmény? Megtérült a befektetett energia?

2020. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
22# Meg:) És nem érzem gáznak utólag sem
2020. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én is írtam már verset lánynak, igaz emailben küldtem el, de értékelte, elolvadt tőle.

Látod kérdező, nem minden Férfi egyforma, vannak kivételek, ezért nem szabad általánosítani!!!

2020. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
22# Sőt, ismerek még ilyen embereket, pl a volt osztálytársam is írt verseket. Nem csak szerelmeseket :D
2020. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
44%
Belőlem ki lett ölve ez a nők által. Itt most nem szeretném végig részletezni az összes ezt megalapozó történést, mert elég hosszú lenne. Azok után amit kaptam, átéltem és láttam ameddig szerelmi és érzelmi irányból közelítettem a nőket bőven elég volt ahhoz, hogy ezt elnyomja bennem. Ezután jött egy átmeneti pár éves időszak és csak utána szóltam ismét nőkhöz, de már közel sem úgy mint régen. Mostanság inkább már csak a heteroszexuálitásomból eredő ingerek miatt foglalkozok nőkkel, el nem tudom képzelni, hogy szerelmes legyek és teljesen átadjam magam egy ilyen érzelmi uralomnak. Legyek jól el vele, legyen jó időtöltés meg legyen szex, ezen kívül semmi. Majdnem mint egy lány barát akivel van szex.
2020. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Hogy én érzéketlen lennék?! Engem nem érdekelne a szerelem és a romantika?! Ne állíts ilyet rólam.

Másrészt pont, hogy jellemzően a nők nem tudnak szeretni

2020. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert állandóan rossz társaságban keresik a nőt az "Igazit".

Vannak lelkileg érzékenyebb férfiak, de azokat mind leírják a nők.

2020. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!