Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkből kiveszett a romantika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkből kiveszett a romantika?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a válaszokat és a nők le hurrogják azt aki szerenádot adna vagy aki verset írna a kiszemelt nőnek. Az ilyen finom és érzelmes dolgok már nem menők manapság? Csak a nagymenő arcoskodós szöveg számít meg a pénz és izom?
2019. nov. 4. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2019. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Jó az,csak csak azzal nem lehet a szamlakat kifizetni! Potenciális pasik a divat,mint a hogy a nőket is csinossag alapjan meregetik.

Mai nőknek romantika étterem,külföldi kirándulás,ha amelett még verselni is akarsz oké.

Sok pasi akkor jön az erzelmekel ha vmit kompenzalni akar. Pl lusta küzdeni jobb életszínvonalert,vagy nem elég jóképű vagy lusta sportolni. Általában akkor jönnek ezzel a szöveggel.

2019. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Mikor volt ez menő?

Csomó híres költő vedelte egész nap az abszintot és siránkozott arról, hogy nem lehet a "szerelmével".

Meg voltak akik tökösebbek voltak, mint egy mai divatkondis. Kiálltak akár a fegyver elé az igazukért. Ilyen van ma? :D

F31

2019. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

[link]

55:17

2019. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Belőlem nem veszett ki, mert alapból nem volt meg sosem. Az ilyen nyálas, ömlenglő, pátoszos kliséket nem tartom romantikusnak, sőt, rosszul vagyok tőlük, az apró hétköznapi figyelmességeket viszont annál inkább értékelem.
2019. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mi szoktunk egymásnak verseket írni, szerenádozni viszont nem, mert mindkettőnknek pocsék az énekhangja.


Rengeteget túrázunk a hegyekben (külföldön vagyunk egyetemisták, de egyszer majd a Mátrát is szeretném megmutatni neki) és a legmeghittebb randinknak a kempingezésünket mondanám a csillagos ég alatt. Az mesébe illő volt. :) Egyszer pedig átjött az én szobámba tanulni (tényleg csak arra), és felmondta fejből a kedvenc Keats versemet.


A romantika szerintem sokkal inkább személyfüggő, mintsem nem függő. Mindkét "oldalon" vannak akik kedvelik a romantikát, és akik nem. Határ pedig természetesen van, mert nekem is van olyan, ami már túlzás lenne.


Mondjuk ha olyan adna szerenádot, vagy írna verset, aki nem ismerek vagy nem kedvelek, az eléggé kínosnak érezném, mert nem tudnám, hogy utasítsam el. Jó, most nyilván igen, mert párkapcsolatom van, de amúgy.


20/L

2019. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, amiket felsoroltál, az nem "romantika", hanem olcsó hatásvadászat, közkeletűbb szóval élve parasztvakítás. Kb. ilyen Balázs Pali szintű. Meg hát ugye azt sem kellene figyelmen kívül hagyni, hogy "a nőket" évszázadokon, sőt, évezredeken át ehhez hasonló dolgokat csalinak használva vertek át, úgyhogy talán nem kellene meglepődnöd.
2019. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Kiveszett. Eleinte romantikus voltam és naiv. De sikerült mindezt kiölni. Nincs rá kereslet. Senkit nem érdekel a lelkem, a személyiségem, csak hogy szeretem-e se.ggbe, és le van-e a punci borotvàlva. Senki se akar megismerni, csak megdugni. Ez a nyálas romantika arra volt jó, hogy egy pár szemét alak át tudjon verni tizenévesen. Itt is minden pasi csak azért sír, mert dugna, de nincs kivel. Rohadt romantikus, mondhatom.
2019. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%
Romantikus bhaszás kell nekik Bástya.
2019. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
#9-es, unalmas már, hogy a magadfajták folyton a saját vágyaikat vetítik ki a másikba, és azt még le is írják ide, úgy, hogy valójában senki nem kíváncsi rá.
2019. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!