Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális lányként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lányként hogyan tudnék ismerkedni? 18/L

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a fiúknak/férfiaknak csak nagyon kis százalékuk aszexuális, ezért nagyon nehéz ilyen embert találni vagy legalábbis olyat, aki nem aszexuálisként ezt képes elfogadni, mellettem marad és nem csal meg. Nem is tudom, olyan fura lenne már az első pár randi valamelyikén felhozni ezt a témát, amikor még alig ismerjük egymást, azt meg nem akarom, hogy feleslegesen raboljuk egymás idejét.

2019. aug. 7. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Hírdess úgy, hogy szigorúan impotens partnert keresel.
2019. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Az aszexualitás azt jelenti hogy téged egyáltalán, semmilyen formában nem vonz a nemi intimitás? és mivan, ha ez változik? mi van, ha egy párkapcsolat kell ahhoz, hogy megszeresd? vagy honnan tudod 100%-ig biztosra hogy aszexuális vagy?
2019. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha aszexuális vagy, miért akarsz pasit?
2019. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok aszexuális, de utolsó: Mert egy kapcsolat csak a szexből áll, vagy mi? Aki aszexuális, azt csak a testiség nem érdekli, de attól még ugyanúgy vágyhat szerelemre.
2019. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ölelés, csók, simogatás, összebújás, a másik ember közelsége vonz, de ezen kívül semmilyen szexuális tevékenység.


Egyébként, attól még, hogy a testiség nem hiányzik, a szerelmet, romantikát én is igényelném, ezért szeretnék társat találni magamnak.

2019. aug. 7. 16:10
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem aszexuális férfival ne is próbálkozz, mert a szexről senki sem fog lemondani.

Már a legelején érdemes közölni, hogy veled nem fog szexelni, bárkivel is ismerkedsz.

2019. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Húsz éves vagyok és én sem vágyom a szexre. Amiket a kérdező le írt arra én is vágyom de arra, hogy egy lánnyal szexeljek arra nem. Egyáltalán nem vonz.
2019. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Fiatalka vagy még, idővel majd kialakul, hogy valóban aszexuális vagy-e.
2019. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
nem hinném hogy pont egy Aszexuális társat kellene találnod! először is az aszexualitás nem egy olyan dolog hogy abszolút nem tudsz felizgulni vagy elélvezni vagy szexelni! és bocs de testiség! pont ez a testiség simogatás ölelés csók! a lényeg hogy nálad inkább a romantikus testiség dominál mint a szexuális mondhatni a tested olyan mint egy kocsi csak akkor megy ha beindítják nem elég üresbe rakni vagy benyomni a kuplungot.... :D őszintén bennem van egy nagyon komoly kutató ember! szóval szívesen beszélgetnék egy aszexuális emberrel :) hogy jobban megértsem mivel oké sok könyvet olvasok minden tudományos bullshitről de saját tapasztalattal nem áldanak meg!
2019. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a problémát. Nem neked kell felálljon.

Ha aszexuális vagy, akkor meg eltűröd majd ha együttlétre kerül a sor, csak nem katasztrófa.

2019. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!