Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért olyan érzéketl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért olyan érzéketlenek, miért nem érdekli őket a szerelem, a romantika?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 15:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

Tisztázzuk!

Nem vagyunk érzéketlenek, fontos a szerelem, a romantika, csak sajnos nagyot változott a világ! Minden felgyorsult! Ha nem írunk vissza egy lánynak azonnal, akkor már biztos nem is érdekel minket(gondolja sok nő), Pedig lehet, hogy éppen nekiáltunk valami szép és romantikus verset írni neki...

Persz, szerintem mindennek akkor lenne igazán nagy hatása, ha a verset, szerelmes levelet kézzel írnánk levélpapírra, mint ahogyan azt egykor a nagy költőink is tették.A baj csak annyi, hogy erre mér sem időnk, sem lehetőségünk nincs, mert a világ felgyorsult. Pedig lehet, hogy lenne rá valós igény....

2020. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
10-es, akkor miért van mégis az, hogy a 40 fölötti férfiak is a 20-on éves nőket istenítik? Persze, hogy királykisasszonynak érzik magukat, ha a csapból is az folyik, hogy ők milyen értékesek. A sok kapuzárási pánikos pasi mindent megtesz azért, hogy fiatal csajt szerezzen, és örömmel ugrik ki a sokéves házasságából, és hagyja el a gyerekeit, hogy egy fiatal puncit eltarthasson. Ilyenkor hol a romantika?
2020. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%

Mert a férfiak addig tudnak romantikusak lenni, míg meg nem dugták a nőt, a nőknek meg pont ezután kell.


Ha a semmiből egy idegen elkezd neked verseket írni meg virágokat küldeni, csak mert meglátott valahol és megtetszettél neki - a férfiaknak ez a romantika, a nőknek nem. Kedveskedni egy párkapcsolatban - ez romantikus, de itt már megdugott, nem vagy izgalmas.


Sajna ez van.

2020. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
18%

#10-es vagyok megint, a testükért istenítik őket, nem mint emberek, érted?

A testük az ami értékes, nem az ő személyük mint ember amit lehet értékelni, MIVEL belül tök értéktelen nulla emberek, a legtöbb legalábbis ilyen (nőkre gondolok itt).


Legbelül a nők is tudják, hogy sokat nem tudnak beleadni egy kapcsolatba mert a testükön kívül nincs értékelni való rajtuk, bennük. Itt most félreértés ne essék, én itt most a huszonévesekre gondolok nem a 30-as 40-es 50-es korosztályra. Sajnálom, hogy ezt tőlem kell megtudnod de nézz szembe vele, és menj vele szembe hanem nézz szembe vele.

2020. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez annak az oka , hogy a nők ösztönösen kerülik az ilyen pasikat. A nők értékrendjében az a férfi akinek kockahasa van meg nagy karja meg van egy bmw-je és kb ennyi. Egyszerűen annyi az egész hogy aki megtud érteni egy nőt az csak barát aki megcsalja megveri vagy narkós esetleg alkoholista az az igazi álompasi. Nők kirakat politikát csinálnak semmi mást
2020. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Van, akit érdekel, csak nem egy herét kell választani. Páromat eleinte jobban érdekelte a romantika ess az apró gesztusok, mint engem. Mostanra én is elkezdtem élvezni ezeket a dolgokat vele :)
2020. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#10-es vagyok megint csak, utolsó ez amit te írsz az tényleg egy nagy f*szság, és nem akarom, hogy a kérdező vagy más kommentelő majd egy kalap alá vegyen engem VELED. mert én nem ezt írtam.
2020. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%
Bocsánat, utolsó előtti, aki a kockahas meg béjemvé kombót írta, annak üzentem.
2020. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"#10-es vagyok megint, a testükért istenítik őket, nem mint emberek, érted?


A testük az ami értékes, nem az ő személyük mint ember amit lehet értékelni, MIVEL belül tök értéktelen nulla emberek, a legtöbb legalábbis ilyen (nőkre gondolok itt).



Legbelül a nők is tudják, hogy sokat nem tudnak beleadni egy kapcsolatba mert a testükön kívül nincs értékelni való rajtuk, bennük. "


Mégis megéri értük elhagyni a családot. Jó pár ilyen van a környezetemben. Évek óta eltart egy fiatalabb csajt, a saját gyerekének meg megy a havi 20 ezer gyerektartás. A csajának meg ugyanennyiért vesz cipőt, mert különben hiszti van.

2020. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18%

Ha egy nőt elhagy egy férfi, ott nem csak a férfi a hibás hanem a nő is.


Ugyanúgy mint például sokszor van az, hogy egy anyától ha el lehet venni a gyerekét ott már az anyának van nagyobb szerepe. (hibája).


Tehát ha téged vagy egy ismerősödet vagy akárkit elhagyott a férje akkor abban te is/ők is hibásak. Erre írtam azt, hogy azon kívül, hogy nő vagy és szülsz neki gyereket, azon kívül mit tudsz felmutatni egy kapcsolatban?

2020. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!