Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért olyan érzéketl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért olyan érzéketlenek, miért nem érdekli őket a szerelem, a romantika?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 15:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Akiket erdekel, azok a friendzone-ban kotnek ki....
2020. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Akiket érdekel azok túl nyálasak, túl unalmasak, túl kiszámíthatóak, túl romantikus lelkek számotokra.
2020. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

A nőket is csak addig érdekli amíg a férfi fel tud mutatni valami olyat a kapcsolatban vagy épp ismerkedés közben, amiért hajlandóak érzelmeket mutatni. Empatikusak ugyan a nők, de az ő empátiájuk olyan, hogy kizárólag a saját szüleik, rokonaik és barátjuk/pasijuk iránt éreznek nagyon mély együttérzést a többi szembejövő emberrel nem. Tehát nem sajnálják azokat a férfiakat akiknek nem megy a társkeresés (megjegyzem önön hibáik miatt is) és inkább lenézik, szánják tehát nem empatikusak VELÜK SZEMBEN legalábbis.


Nagyon érdekes egyébként én ezt már évekkel ezelőtt megfigyeltem és bár szingli nem vagyok ettől függetlenül meg tudom állapítani a tényt, vagyis amit az előbb leírtam.


Úgyhogy hátrébb az agarakkal, a nőket is csak akkor érdekli ha egy olyan férfi akad eléjük akivel érdemesnek találják, hogy egyáltalán hagyják, hogy hozzájuk érjen. Emberek vagyunk gyerekek, nem istenek, meg földönkívüli nem is tudom mik, értitek.

2020. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3: És mégis miért kellene együtt éreznem idegen emberekkel? Miért kellene sajnálnom olyan férfiakat, akiknek nem megy a társkeresés, akiket nem is ismerek? Te talán érzel sajnálatot random idegenek iránt?
2020. jún. 6. 15:55
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésednek mi volt az indítéka?

Hiányolod a romantikus férfiakat? (Megjegyzem, vagyunk egy páran, tehát már maga a kérdés felvetése is hamis)


Meg az mit jelent, hogy "nem érdekli"?

Engem érdekel a szerelem, itt jelentkezem🙋


Ki is tartja nyálasnak a romantikát?🤔 Tegye fel a kezét

Én szívesen élnék egy olyan világban, ahol a romantika nem gáz, meg nincs lesajnálva meg széttrollkodva meg lerégimódizva. Amire igény van, ahhoz alkalmazkodunk🤷

2020. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
49%

Azért, mert mindenkit az érdekel, amit ritkán kaphat meg, amiből hiánya van. A barátzónás férfiak romantikája nem érdekli a nőket, ők azoktól a férfiaktól szeretnének ilyen viselkedést kapni, akikhez szexuálisan is vonzódnak és el tudnak velük képzelni párkapcsolatot.


Tudod, mikor egész életedben alap a Ferrari, egy idő után zavarni kezd, hogy csak kétszemélyes, az is, hogy nem tudod vele átrepülni a kocsisort, vagy hogy nem tudsz láthatatlanná válni, mikor jön a rendőr.


Tehát a kérdésre válaszolva, azért nem érdekli őket, mert az a férfi, aki kellően vonzó a nők (bizonyos részének) számára megkapja amit akar. A legtöbb férfi függetlenséget és szexet akar.


A barátzónás férfiak pedig azért adnak romantikát, mert nekik vagy csak a nyers szexuális aktus adatik meg sok pénzért (prostituált), vagy még az sem és abban reménykednek, hogy mivel a nők folyamatosan a romantika hiányára panaszkodnak, ők majd betöltik azt az űrt, amit a jó pasi nem tud, ezért egyszer majd elnyerik méltó jutalmukat. Csak a legtöbbször nem így van.

2020. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Több srácot, férfit ismerek, akinek fontos a romantika. A barátom is közéjük tartozik.

Kevesebben vannak (akárcsak a romantikát kedvelő nők), de vannak.

22/L

2020. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
21%

#3 vagyok


Nem mondtam, hogy sajnáld őket, de gondolj a fordítottjára.


Ha veled az utcán történik valami, és bántalmaznak, és elmegy melletted mondjuk egy férfi vagy bárki, akkor te elvárnád, hogy segítsen vagy hogy sajnáljon, HOLOTT számára te is csak egy idegen vagy miért sajnálna vagy segítene. Érted? Akkor ők miért sajnáljanak téged? Ha te nem sajnálod őket, tudod ez az együttérzés, hogy ha neki fáj és látom, hogy szenved akkor az nekem is fáj. Ezt úgy hívják, hogy empátia.

2020. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Vannak csak ők a lelkitársaitok meg a jóbaritok. Ők olyanok akikkel sosem feküdnétek le.
2020. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Igazából nem tudom miért pontoztak le, bocsánat, de igaz, hogy amikor egy kapcsolatban kezd kihűlni a "szerelem", akkor ott az a probléma, hogy a nő elvár valamit a férfitól, legyen az hűség, szeretet, őszinteség esetleg anyagi dolgokat is (!), határozottság stb. és ezeket a férfi tudja eleinte felmutatni, de a nő előbb utóbb kevesli ezt az amúgy nem kevés dolgot, tehát ha már a férfi nem szenteli minden figyelmét a nőre, mert mondjuk azért van magánélete is a nő az agyában lefuttatja ezt a dolgot úgy, hogy "már nem szeret" "már nem néz rám nőként" pedig, nem erről van szó, hanem arról, hogy nem nőnek nevelik a lányokat, hanem királykisasszonynak elég nagy különbség, mert az én anyám az nő, az az ő generációja, ők nők, az 50 év felettiek mondjuk, vagy a 40 év felettiek is, de mai "nők" azok nem nők, ez a huszonévesekre igaz, ezért nem értékelik az emberek ami van, mert nincs mit értékelni, mert a nő nem tesz bele annyit a kapcsolatba mint egy férfi. Csak akkor azt nem értem, hogy miért jöttök mindig azzal, hogy egyenrangúság vagy egyenjogúság, mikor a férfi többet beletesz, nektek elég annyit beletenni ami belül van, érzelmet, szeretet, p*ncit (bocsánat) semmi egyéb, ez szomorú.
2020. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!