Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 évesen hol kezdjek el újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen hol kezdjek el újra ismerkedni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Viszonylag hosszú kapcsolatom volt de aztán vége lett, ebben a korban fogalmam sincs merre kéne új kapcsolatot keresni, tudom vannak társkeresők de nem tudom, az a baj máshol nem hiszem hogy lesz már lehetőségem. Várok ötleteket..
2020. jún. 1. 14:50
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Meglepetés érné, mert annyira megváltozott a világ. Már a legtöbb nő egy szál virágnak, bonbonnak nem tud örülni sem, sem egy kedves bóknak. Mintha valami futurisztikus beteg világban élnénk. A mostani kapcsolatok 65%-a max 5 éven belül tönkremegy, a többi meg haldoklik, csak a gyerek vagy a pénz tartja össze. A netes tárkereső fejeltős, vannak sikersztroik, itt is 1-2 ember mesél ezekről mega tinderről, de a 95%-nak nem jön be férfiként, és nőként is főleg azoknak, akik laza kapcsolatra vágynak.
2020. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
A 39-es válaszolóhoz hasonlóan én is tettem egy próbát,kicsit más oldalon. Szintén 40-es,szintén a párom tudtával,regisztráltam egy szexpartnerkereső oldalra. Hozzáteszem: csak szolíd,sejtelmes fotókkal. Több ezer! levelet kaptam pár nap alatt. Mivel nem akartam bunkó lenni visszautasítóan,de köszöngettem -volna- az érdeklődést. Ehhez viszont 24 óra kellett volna. 3 nap után töröltem a regisztrációm. Ami meglepett: az érdeklődők kb 80%-a komoly kapcsolatot keresett,vagy hosszútávú bármilyet.A korosztály nem 40-es,többségében 20-35 évesek. Persze,tudom,könnyű a nőknek :)
2020. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Én örülök a virágnak mivel kertészkedni is szeretek, de csak az élő cserepes virágnak, de elterveztem ha egy szál rózsát hoz majd a jövőbeli partnerem hogyan fogok élő rózsát csinálni belőle. A nők nagy többsége elteszi a virág szirmait emlékbe én meg mindegyiket begyökereztetem majd amit nem cserepesen hoz. Remélem sikerül is majd. Úgy a jó ha él a növényke és majd a jövőbeli kertemben lesz egy nagy hely ahol majd lakni fognak a jövőbeli páromtól kapott vágott vagy cserepes növényeim egy kis lugas ahol bármikor lehet majd romantikázni. Amolyan kis élő emlékpark ahol évfordulónként tudunk jót kacagni majd, ahol a szerelem virágai laknak mivel érzések hozatták a kertbe. Szerintem igy izgalmasabb mint hogy egy könyvbe lapuljanak vagy putpuriként eltéve ugyhogy ez az elméleted megdőlt kedves 41-es. 😃


A virág, a bók nem mindegy ki adja. Olvastam itt elvetemült szerelmesről aki azt tervezte hogy a pénztárosnőt, aki ismeretlen tehát nem ismerik egymást, úgy hódítja meg , hogy felfekszik a szallagra a szájába egy száll rózsával úgy hogy egy papírra írt bókkal a kezében, hogy szereti. Nyílván ilyen opciókkal nem örül neki senki mert zaklatas.

2020. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
41-es. Én úgy tudom, hogy a jelenlegi kapcsolatok 95%-a tökéletes. Legalábbis itt minden kapcsolatban élő nő ezt mondja, sőt még 30 év után is izzik a lepedő, szerelmesek, naponta többször is szexelnek. A hölgyek kizárólag olyan férfival élnek együtt, akibe szerelmesek, nekik ők jelentik a világot. Harmónia, szerelem, szexualitás és megértés jellemzi a kapcsolatukat. Szóval amiről te írsz, az a törpe kisebbségre jellemző, ők pedig csak lúzer, semmirekellő emberek.
2020. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Menj el Pl. Szòrakozò helyre vagy valami. Előbb utòbb felfigyel ràd valaki.
2020. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

41-es. Én úgy tudom, hogy a jelenlegi kapcsolatok 95%-a tökéletes. Legalábbis itt minden kapcsolatban élő nő ezt mondja, sőt még 30 év után is izzik a lepedő, szerelmesek, naponta többször is szexelnek. A hölgyek kizárólag olyan férfival élnek együtt, akibe szerelmesek, nekik ők jelentik a világot. Harmónia, szerelem, szexualitás és megértés jellemzi a kapcsolatukat. Szóval amiről te írsz, az a törpe kisebbségre jellemző, ők pedig csak lúzer, semmirekellő emberek.......


Mivel ott ezt kell mondaniuk, vagy abban a hiszemben vannak. Közben 3 ból 2 kapcsolat rohad vagy lassan lassan romokban lesz. plusz az itt lévő rózsaszín ködben élő nőcskéknek is legalább a felét csalja a hapsija, csak ugye nem tudnak erről így optimisták...

2020. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
46-os nem csak a nőket szokták csalni. Itt bőven olvasol olyat ahol a pasit csalják és rózsaszín ködben van. Szóval szerintem ezt hagyjuk. Egyébként nekem nincs ilyen problémám egyedülálló nőként! :)
2020. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
44-es nagyon sok nő, se pasi nem mondja itt hogy tökéletes a kapcsolata nyiss egy-egy ilyen felnőtt kapcsolatok párkapcsolat problémák kategóriát. Úgy látszik nem nagyon olvastad ezt a kategóriát.
2020. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!