Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 évesen hol kezdjek el újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen hol kezdjek el újra ismerkedni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Viszonylag hosszú kapcsolatom volt de aztán vége lett, ebben a korban fogalmam sincs merre kéne új kapcsolatot keresni, tudom vannak társkeresők de nem tudom, az a baj máshol nem hiszem hogy lesz már lehetőségem. Várok ötleteket..
2020. jún. 1. 14:50
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
70%

39 évesen ne az appokkal meg a társkeresőkkel bohóckodj. A társkeresők katasztrofálisak, én megnéztem elég sokat, alig van aktív tagjuk, a többségük már 1-2 éve vagy hónapja nem volt online. A felhozatal sem nagy szám, és most diplomatikus voltam. Azok a nők akik 35-45 évesen még hajadonok, az megint csak erősen felejtős kategória, talán ha az életben összefutsz egy ilyennel, akkor talán. Online társkeresőkre teljesen feleslegesen pazarlod a pénzed és az időd, főleg ha nem Bp-en laksz. Kb. a kutyát sem fogod érdekelni, talán 1-2 ronda elhízott nő rád ír.


Igazából nem köntörfalazok, annak semmi értelme nem lenne. Sajnos egy valamire való, emberhez passzoló nőt nem lehet a polcról levenni, valószínű hogy belebotlasz egybe akkor, amikor nem számítasz rá. Konkrét válasz nincs a kérdésedre, a kommersz, esélytelen ötleteket előttem már leírták. 39 évesen, vidékről, meló mellől, átlagos férfiként... háááát, én sok sikert kívánok!

2020. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
45%
Keress valami hobbit, amit nők is űznek. Vegyél egy biciklit, járd be a környéket. Kezdj el rendszeresen úszni, futni. Járj edzőterembe (ahol vannak futógépek, ott vannak csajok is). Az már fél siker, hogy látják rajtad, kimozdulsz és csinálsz valamit. Ha otthon ülsz, akkor előbb utóbb lesüllyedsz a lúzerek közé (akik mostanában incelnek hívják magukat).
2020. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad otthon ülni, egyik ismerős nő pont 38 éves volt, és pár hónapja egy kisebb rendezvényen ismerkedtek meg, egyik miskolci, másik pesti. A férfi 44 éves. Rá 2 hónapra rá már össze is költöztek. Csak úgy lehet, ha mész mindenhová és próbálkozol ott, ahol szimpi 30-as vagy esetleg 40 es nőket látsz egyedül, vagy a barátnőjükkel. Persze így is csak 10 ből 1 lesz szingli, de le kell őket szólítani, főleg mert egy rendezvényen mindig van közös pont.
2020. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nekem már késő.
2020. jún. 5. 13:02
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy a nyámnyila önsajnálókra nem buknak a nők.
2020. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Késő? Talán 20 év múlva igen, de nem 30 asként vagy 40 esként
2020. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
20 év múlva se késő,de azért nem érdemes addig várni. 40 évesen,egy gyerekkel ismerkedtem meg a párommal. Nő vagyok,falun lakom/dolgozom. Nem kellett eget-földet megmozgatnom.
2020. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
No vagy nem férfi. Teljesen mások az eselyeid.. Ne hasonlítsd magad férfiakhoz
2020. jún. 6. 18:10
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted nőnek,40 évesen,kamasz gyerekkel,falun könnyebb? Menj már! Ez nagyon nem így van. Tenni kell érte,nyitottnak kell lenni,ennyi. Te elkönyvelted,hogy ez Neked lehetetlen. Igy nem lehet hozzáállni!
2020. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Konnyebb ott a net neked írnak egy nap 50 - en van miből valogatnod, meg akarhol leszolitanak stb, nőként könnyű dolgod van. Biztos vagyok benne
2020. jún. 6. 21:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!