Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 évesen hol kezdjek el újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen hol kezdjek el újra ismerkedni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Viszonylag hosszú kapcsolatom volt de aztán vége lett, ebben a korban fogalmam sincs merre kéne új kapcsolatot keresni, tudom vannak társkeresők de nem tudom, az a baj máshol nem hiszem hogy lesz már lehetőségem. Várok ötleteket..
2020. jún. 1. 14:50
1 2 3 4 5
 11/48 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a randivonal nem jött be sosem anno, van aki a cronos-ra esküszik, vagy aki a csajok és pasik-ra, van aki a páratlanra, de sokszor az ingyenesek a legkobbak,pl. partkeresek.hu, elsotalalkozas.hu, randik.hu, többez ki kell próbálni, ami tetszik, ami a legkomfortosabb neked.
2020. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező,ha ennyire nincs ismerettségi köröd lehet,hogy az ismerkedés se megy majd könnyen. Ismerkedni bárhol lehet,főleg féfiként,ha kellően közvetlen és nyitott vagy.Falun élek,negyvenes nő vagyok,és vannak ismerőseim,barátaim,munkatársaim,pedig helyben dolgozok. Sosem okozott gondot az ismerkedés. Nyiss egy kicsit,légy bátrabb,bárhol ismerkedsz!
2020. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
59%
Ezek nem férfiaknak lettek kitalálva amiket ajánlanak. Vagyis egy bizonyos férfirétegnek mégis való: akik már megunták a hancúrt az összes kéznél lévő nővel és új vadászterület kell. A kérdezőre jelek szerint nem tapadnak a nők alapból, szal ezekkel az oldalaknak nem menne sokra. Az ismerősi dolog meg működik mert mit szólnának a többiek ha nem adnék esély, mit szólnának ha szakítanék mit szólnának ha nem házasodnék vele..... aztán egy idő után rájönnek hogy voltaképpen szinte semmi közös nincs bennük az ismerősökön kívül szal válás x gyerek mellett
2020. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
13-as válaszoló,Részedről vmi ötlet?
2020. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 Ypszilon1980 ***** válasza:
42%
Az, hogy ki hol, vagy hogy ismerkedik, az őrá van bízva attól függően milyen lehetőségei vannak, illetve milyen beállítottságú. Neten persze nehéz ismerkedni, mert túl személytelen, és sok a buktatója, de egyáltalán nem csak azoknak való, akik már kiélték magukat az ismerősi körből.
2020. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Kinezetemmel nincs gond átlagos alkatú vagyok kb 180cm. Csak ugyebár a lehetőségek szukosek, és ha nincs miből akkor...
2020. jún. 1. 18:55
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Aki zárkózott,nehezen ismerkedik/kommunikál,mindenhogy nehéz. És a kor előrehaladtával ez egyre nehezebb,főleg ha magányos,nincsennek baráti kapcsolatai és nem mozdul ki.
2020. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, azt vedd figyelembe, hogy minél idősebb vagy, annál nehezebb, 39 évesen már az ember nem ér rá játszadozni meg felesleges köröket futni. Az előző kapcsolatod hogy lett? Ugyanazt a módszert válaszd akkor most is, hátha bejön megint, de addig amíg nem vagy túl rajta, reménytelennek fogod látni az ismerkedést sajnos.
2020. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Tultettem magam rajta, de fogalmam sincs hol kene próbálkoznom.
2020. jún. 1. 20:16
 20/48 anonim ***** válasza:
Boltba pl? Vagy könyvtárba?
2020. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!