Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kellene egy 26 éves férfinak párkapcsolat céljából ismerkednie?

Figyelt kérdés
Földhözragadt normális nők érdekelnének.
2015. szept. 30. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a 26 éves fiú tud ismerkedni, akkor bárhol. Ha nem, akkor sehol.


De most komolyan mondom. Haverom az exét az uszodában ismerte meg, egy fodrász ismerősöm meg a mostani csaját az utcán szedte föl. Velem meg volt, hogy egy házibuliban kerültem egy lánnyal közelebb kapcsolatba.


Szóval, nem a helyszín itt a lényeg, hanem a képességeid.

2015. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
A lényeg, hogy csak foglalt lányokra hajts, mert a korban hozzád illő normális nők már mind foglaltak! Ha jobban nézel ki, mint a pasijuk, úgyis átpártolnak hozzád.
2015. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a foldhozragadtsag pontosan mit jelent nalad?
2015. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
51%
2. Na végre egy őszinte ember :D
2015. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eddig bárhol ismerkedtem, mindig azonnal elutasítás volt a vége a külsőm miatt. Az számít igazán. Ha nincs jó külsőd, a "képességeid" semmit sem érnek.
2015. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 31 éves munkatársam egy esküvőn volt vendégként és ott ismerte meg a barátnőjét. Nem volt tervei közt az ismerkedés, pont akkor jött nála a szerelem amikor egyáltalán nem számított rá.


Én igaz még csak 23 éves vagyok, de én egy helyi üzletben ismertem meg a barátnőmet aki ott pénztáros meg árufeltöltő. Én nagyon sokáig és sokat próbálkoztam előtte kb mindenhol, szórakozó helyen, tanfolyamon, baráti összejöveteleken, régi munkahelyemen nulla sikerrel. A barátnőmet akkor ismertem meg amikor cserélni akartam egy terméket mert nem működöt, és őt tudtam csak leszólítani mert ő dolgozott éppen kint a soroknál. Tudtam hogy új mert korábban láttam amikor betanításon volt és sejtettem hogy még nincs tisztába mindennel, akkor picit nehezen de végül tudott segíteni, nem tudta pontosan még hogy ilyenkor mi a teendő, de rábeszéltem hogy szóljon a főnökének, nehogy hülyeséget csináljon és emiatt bajba kerüljön hogy rosszul csinálta. Igazából itt a jó szándékom volt az amivel már megvolt a jó benyomás nála mert simán megtehettem volna hogy becseréli nekem és előtte nem számlázzuk le meg nem húzzuk le a tudom is én milyen kártyát amit akkor kellet megcsinálnom, és akkor ő került volna bajba emiatt mert nekem vásárlóként fogalmam sem volt mi a teendő meg minden. De én éreztem meg láttam rajta hogy bizonytalan így megkértem hívja le a főnökét vagy valakit aki érti mi a menet, akkor odajött a főnöke elég csúnyán nézett rá de vele is beszéltem hogy tudom hogy még új stb... nem akarom hogy baja legyen belőle, és ez be is jött. A csaj hálás volt mert a főnökük szigorú, de igazságos is tud lenni, csak mert a nővére volt az én főnököm régebben és onnan ismerem így hallásból. A csaj nagyon hálás volt mindig köszönt nekem, amikor kasszánál volt és nagy volt a sor és épp nyitottak másikat amibe épp ő ment akkor egyből szült hogy gyorsan menjek oda és kiszolgál. Ez így is volt akkor az utcán is pár nappal később össze szaladtunk és egyből leszólított és beszélgetni kezdtünk, jobban meg is ismertük egymást, és így haladva előre össze is jöttünk. Nem számítottam rá hogy ebből párkapcsolat lesz, és sokan mondták meg ezzel vigasztaltak hogy akkor lesz ebből valami amikor nem fogok számítani rá.

2015. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!