Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres fel ez a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres fel ez a pasi időközönként?

Figyelt kérdés

Egy 28 éves, jó megjelenésű és egzisztenciájú férfiről van szó, akivel egyszer régen volt egy kis kalandunk.

Időközönként van, hogy eszébe jutok, rám ír, dicsérget, hogy szép vagyok, érdeklődik felőlem. A 2. Kérdése általában mindig az, hogy van e párom. Aztán felhozza, hogy huu de jól érezte anno velem magát és sose tudja elfelejteni, még érzi azt a felemelő érzést.

Tudja, hogy jelenleg van valakim és boldog vagyok. Mondta, hogy azt kívánja, hogy boldog legyek, viszont tudja, hogy egyszer még úgyis az övé leszek...és hogy milyen jó lenne, ha most mellette lennék. Már sok sok idő eltelt azóta, hogy közünk volt egymáshoz, mégis van, hogy felkeres. És amikor mondom neki, hogy nem értem, miért nem talált még magának párt, akkor azt mondja, nehéz normális nőt kifogni.

Miért érdeklődik, miért tér mindig vissza hozzám? Pedig találhatna magához valót. A szexre érthette, hogy egyszer az övé leszek? Vagy többet akarna, ha nem lenne barátom? Nem látok át a szándékain.



2015. szept. 26. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

"A szexre érthette, hogy egyszer az övé leszek?"


Japersze, nekünk nagyon megéri rendszeresen időt pazarolni egy lányra csak pár percnyi dgásért.

2015. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2015. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes,ilyen egyszerű az ok.Nem csak a szexre értette.
2015. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Helyesbítek... Néz ki olyan jól, van olyan kisugárzása,hogy bármilyen jó nőt megszerezzen hosszú távra.
2015. szept. 26. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
És mégis te kelessz neki.Ez hízelgő.És már évek óta vár rád,ezen érdemes lenne elgondolkodni.Persze csak ha tetszik neked.
2015. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt akarja, hogy járjatok. De mivel hosszú idő telt el, és eleve nem is volt igazi kapcsolatotok, ez feltételes módban van csak, újra kellene kezdenetek az ismerkedést.


De biztos van olyan ember is, aki ezt 50 nővel egyszerre játssza el, és csak a szexre utazik.

2015. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy a barátomat nem hagynám el senki miatt, annak ellenére hogy vannak azért problémák a kapcsolatunkban. Aztán írta, hogy csak jót kíván nekem, de sose tudhatjuk mi lesz , viszont ő tudja és bízik benne , hogy egyszer az övé leszek úgyis.

Nem tudom, ha úgy alakul, hogy a későbbiekben lehetne e valami. Mert erről a srácról régebben azt hittem hogy csajozós,de kiderült, hogy egész nyáron még egy futó kalandja se volt, mert a munkájával meg a haverokkal törődött. Lehet félre ismertem kicsit, de lehet nem ez a valóság.

2015. szept. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!