Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Elfogadjátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elfogadjátok, ha a randi partneretek, friss kapcsolatban a barátnőtök fogyókúrázik?

Figyelt kérdés

Mert valószínűleg úgy gondoljátok, hogy nincs rá szüksége, hiszen azért randiztok vele, mert tetszik. Meg ugye körülményesebb valamennyire. Ezt a fogyózást nem úgy kell elképzelni, hogy semmit nem hajlandó enni-inni, csak pl. nem akar bevágni egy egész pizzát, vagy nem fagyizni vagy forrócsokizni akar, hanem mondjuk cukormentes limonádét iszik.


Azért merül fel a kérdés, mert sok férfi nem hajlandó megérteni, ha egy nő a randin egyszerűen nem kér valamit és addig van csesztetve, amíg igent nem mond arra, hogy valamire meghívja. Pedig pl. az én esetemben arról van szó, hogy nem akarok fölöslegesen enni-inni sok sok kalóriát, meg nem akarok akkor enni, amikor nem vagyok éhes, de mindenki azt hiszi, csak nem merek igent mondani.


2020. máj. 23. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Amelyik nem akar enni-inni, az már nem is akar semmit sem a randi partnerétől, és alig várja hogy befejeződő ez az egész.
2020. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Befejeződjön.
2020. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok éhes, akkor nem vagyok, ezen nem nyitok vitát. Viszont ha valami innivalóra meg akar hívni, beülünk valahová, nyilván el fogok fogadni valamit, mert illetlenség visszautasítani. Egy kávé cukor nélkül, mentes ásványvíz, vagy tea minden nélkül simán belefér és akkor nincs gond, hogy ott ülök mellette, ő meg feszeng, hogy csak egyedül fogyaszt.
2020. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt már, amikor diétáztam, enni hívtak, salátáztam pizza helyett. Meg manapság minden italból létezik cukormentes. Amelyik pasi meg rá akar kényszeríteni, hogy ezt meg azt egyek, hát felállok az asztaltól, és lécelek lefelé. De ilyen még nem fordult elő.
2020. máj. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem bánom én, hogy körülményesebb, csupán hülyének nézném azért, hogy életmódváltás helyett kúraszerűen bohóckodik valamivel. Majd abbahagyja és ugyanúgy kiköt ott, ahonnan indult.


Nem szoktam senkire erőltetni semmit egyébként, szerintem tirpák dolog ez. A párommal évek óta élünk együtt, majdnem minden este edz, néha jókat kajálunk, de a hétköznapok odafigyeléssel telnek. A legtöbb esetben rögzíti ő is a bevitelt valami appban, nem görcsöl rajta, de szól, ha valami sok lesz aznapra és nem szeretné, ez így volt azelőtt is, hogy megismertem. Nem tartom élhetetlennek egyáltalán, hogy a barátnőmet nem a fiatalság tartja össze csak és bármikor tud formálni magán, ha úgy van, mert megvan hozzá az a tudása és a rutinja.


Persze attól rosszul vagyok, ha valakit elhívok mondjuk a családomhoz ebédre és vagy hozza a kismérleget, hogy pontosan lemérje magának a kaját, amit eszik, vagy pedig mindenre nemet mond ahelyett, hogy mondjuk egy kis adaggal ellenne vagy tudatosan mondjuk zöldköretet szedne, ha lehet választani. A ráfeszülést nem bírom, azt meg csak szimplán hülyeségnek tartom, ha valaki nem egy életre tervez, hanem csak azon az x héten akar túllenni, aztán mehet minden ugyanúgy, mint az, ami miatt meghízott.

2020. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Teszek rá mit csinál magával, amíg jól néz ki tőle.
2020. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Felőlem fejre is állhat. Ha nem akar tőlem semmit, az nem azon múlik, hogy pizzát eszik e vagy salátát. Idővel úgyis kiderül.
2020. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#1: Szerinted aki a szőrtelen nemi szervet szereti, az pedofil, úgyhogy a te véleményed nem számít, főleg, hogy megint hülyeséget mondtál. :D Én van, hogy egyszerűen csak nem vagyok éhes és nem akarok enni, inkább sétálnék vagy bármi.


Többieknek akik értelmes választ adtak, köszi!

2020. máj. 23. 11:07
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Egy kicsit kényszeresnek tűnsz!

Nem tudom milyen emberekkel randiztál, de a férfiak nem szokták megmondani, mit ehetsz-ihatsz. Azt választod, ami neked tetszik. Ha vacsorázni hív, akkor viszont illendő neked is enni valamit, az furán venné ki magát, hogy nézed, ahogy eszik.

2020. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Igen, ha azt beszéljük meg, hogy vacsorázni megyünk, az más. Ha csak egy sétát beszélünk meg, akkor ne ba. szogasson, hogy hadd hívjon meg valamire, bármire, csak egyek vagy igyak valamit. Persze nem mindenki ilyen, de belefutottam egy-kettőbe. Akárhányszor elmentünk egy bolt mellett, megkérdezte, kérek-e valamit, mondtam, hogy nem, köszi, 5 perc múlva újra megkérdezte. EZ nem jó.
2020. máj. 23. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!