Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagytestű lányok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagytestű lányok jobban elfogadják a kövérebb fiúkat?

Figyelt kérdés
Mert én azt hallottam, hogy többnyire nekik is sportos alkatúak kellenek. Ez igaz?

2016. dec. 12. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ém "nagytestű" (ilyen kifejezést még nem is láttam a túlsúlyosra :D) lány vagyok és nekem mindegy, hogy néz ki a srác (amíg mosdik és nem szakadtan öltözködik), amennyiben jól kijövünk és a belső tulajdonságai tetszenek. Ha belsőre üres, felszínes, lehet felőlem külsőre a szőke herceg, nem fog kelleni :)
2016. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
43%
nem! nekik is a helyes magas izmos pasi kell mert nekik az jár!
2016. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
2.: senkinek nem "jár" semmilyen barát/barátnő. Annak a joga jár, hogy lehessen. Az már egyéni dolog, hogy ki tudja megszerezni és ki nem.
2016. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Kénytelenek.
2016. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

nem, a dömperek kimondottan a nagyon sportos helyes pasikat keresik.

Ők a legválogatósabbak, de semmi baj nincs, mert a csinosak szabadok az átlag pasiknak :)

2016. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos még igénytelen kövér lányok szerint, nekik alanyi jogon jár:igényes, sportos, izmos, jóképű ,gazdag,népszerű pasi. :-(
2016. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Mindenkinek joga van ahhoz, hogy olyan eldönthesse ki tetszik neki és ki nem. Egy 50 kilós nőnek nincs több joga ahhoz, hogy neki csak a maga sportos pasi jöjjön be,mint egy 100 kilós nőnek. Ez nem így működik! Ha így működne, akkor csámpás csak csámpással, szemüveges csak szemüvegessel, kövér csak kövérrel, sovány csak sovánnyal, kancsal csak kancsallal, ronda csak rondával lehetne....... Azonban ha körbe nézünk, kur.vára nem így működik a világ! Mert még a gondolat is nonszensz.

Szerintem a molett nők sem elfogadóbbak a kövérebb fiúkkal szemben. Pont annyi duci nőnek jönnek be, mint kb az átlagos alkatú nők közül. Minimális lehet csak a különbség.

2016. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Kutyának tartod a hölgyeket?Nagytestű meg kistestű?Jár a taps.Amúgy ez változó.Van olyan testes lány akinek Swarzenegger fénykorában kevés,van aki egy 200 kilós srác mellett is boldog,ha tetszik neki a személyisége.
2016. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Na...a nagytestű lányok jöttek,láttak,lepontoztak.
2016. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem jellemző. ugyan miért kéne nekik, ha szerezhetnek jobbat is. elvégre sokan azért vannak kapcsoltban hogy lehessen mutogatni a másikat mint egy kirakati majmot.
2016. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!